Телекомунікації

T-Systems підвищує продуктивність, обробку та обсяги зберігання даних завдяки високотехнологічним рішенням Intel

~ 2 хв

Серверна система Intel Optane DC на базі HPE Superdome Flex швидко масштабується й пропонує функції підвищеної надійності, доступності та зручності обслуговування

T-sysytems, big data, система Intel Optane
Фото: T-systems

Запит

T-Systems є одним із провідних світових постачальників цифрових і телекомунікаційних послуг. Компанія потребувала рішення для масштабування робочих навантажень при зростанні обсягів даних й обрала Intel Optane DC в режимі App Direct. Система дозволяє скоротити час перезапуску для великих баз даних з годин до хвилин, а збільшений обсяг – зберігати та використовувати дані для аналітики в режимі реального часу при навіть найбільших обсягах баз даних.  Крім того, для компанії є вкрай принциповим питання безпеки.

Рішення і результат

У співпраці з Intel і Hewlett Packard Enterprise (HPE) компанія на власному досвіді застосування продемонструвала, що робочі навантаження SAP S/4HANA можуть виграти від платформ, оснащених постійною пам’яттю Intel Optane DC на базі HPE Superdome Flex сервера. Система забезпечує час перезапуску менше 15 хвилин, швидко масштабується й пропонує функції підвищеної надійності, доступності та зручності обслуговування (RAS).

Модульна конструкція сервера HPE Superdome Flex також забезпечує критично важливу доступність до даних.  Відомо, що при будь-яких робочих навантаженнях тривалий простій недопустимие, а швидка перезавантаження сервера й перезапуску бази даних допомагає максимально скоротити час простою, коли він неминучий у цілях безпеки. При цьому будь-які помилки та вразливості системи усуваються настільки швидко, що ніяк не впливають на досягнення оптимального результату роботи.

Практичний приклад T-Systems показав, що система Intel Optane DC дозволяє перезапускати великі інстанси HANA менш ніж за 15 хвилин у порівнянні з типовим повторним запуском HANA. Час стандартного запуску становить лише кілька годин, до того ж вигода збільшується зі зростанням розміру бази даних. Рішення дозволило відпрацьовувати будь-які помилки системи з мінімальними витратами за часом, а регулярне автоматизоване обслуговування всіх додатків підвищило загальну безпеку й стабільність їх роботи.

Додатковою перевагою рішення є те, що завдяки структурі сервера HPE Superdome Flex можна експлуатувати значно більше пам’яті, ніж на стандартному сервері, з меншими фізичними розмірами, що збільшує щільність центрів обробки даних. Завдяки HPE Superdome Flex також легко масштабувати обчислювальні ресурси та управляти життєвим циклом системи.

Компанія Everest є офіційним партнером Intel зі статусом Gold в Україні. Звертайтесь до нас, якщо бажаєте купити систему Intel Optane в Україні.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;