Страхування

Страховий брокер захищає конфіденційні дані за допомогою Bitdefender

~ 3 хв

Використовуючи рішення від Bitdefender, компанія оптимізує дотримання правил захисту даних, забезпечує 100% захист від злому і збільшує показник виправлень помилок у системі до 90%

Insurance

Оцінка ризиків є наріжним каменем будь-якої угоди зі страхування. Коли компанія – один з провідних страхових брокерів США – виявила, що її попереднє рішення безпеки не забезпечує повного уявлення про ризики кібербезпеки у реальному часі, у фірми виникла стурбованість. Вирішальним фактором стало те, що програма-вимагач зашифрувала загальний файловий ресурс і заблокувала співробітників більше, ніж на половину робочого дня.

Компанія розглянула рішення від Bitdefender, Symantec, Trend Micro і Sophos. Bitdefender був найкращим рішенням під час тестування – Bitdefender Ultra Security заблокував близько 14% додаткових атак нульового дня та інших загроз, крім Trend Micro. Bitdefender також був більш ефективним з хмарною консоллю, більш багатофункціональним і налаштованим. Фахівцям з безпеки сподобалася гнучкість рішення, що дозволяє деталізувати і призначати конкретні політики по диску, мережі, каталогу.

Рішення

Bitdefender GravityZone Ultra надає компанії можливість захисту кінцевих точок, виявлення і реагування на більш ніж 1400 робочих станцій Microsoft Windows і Apple, а також фізичних і віртуальних серверів Microsoft Windows, Linux і VMware vSphere. Крім того, компанія використовує GravityZone Sandbox Analyzer, ізольоване програмне середовище, інтегроване у кінцеву точку для аналізу підозрілих файлів, детонації корисних навантажень і повідомлення адміністраторам про зловмисні дії, а також HyperDetect, рівень безпеки наступного покоління, який забезпечує налаштовуване машинне навчання, розширену евристику і захист від експлойтів техніки. За допомогою GravityZone Patch Management компанія автоматично встановлює виправлення для операційних систем і додатків. Додатки компанії, захищені GravityZone, включають обробку чеків EasyPay, обробку заявок і платежів Epic, облік Microsoft Exchange, облік Sage50cloud і заявки Luminx EbixEnterprise.

Результати

З моменту першого розгортання чотири роки тому GravityZone забезпечила компанії 100-відсотковий захист від зломів у порівнянні з як мінімум одним порушенням на рік раніше. На ранньому етапі фахівці отримали попередження про злом електронної таблиці, але Bitdefender вже заблокував обмін даними і помістив файл у карантин. Це один з багатьох прикладів того, як Bitdefender захищає від загроз. Можливості GravityZone Ultra по виявленню кінцевих точок і реагуванню на них (EDR) захищають компанію від складних загроз, одночасно забезпечуючи попереджуючий пошук вразливостей і аналіз першопричин атаки. Страховий брокер також використовує GravityZone Endpoint Risk Management і Analytics для оцінки, визначення пріоритетів і усунення ризиків, пов’язаних з неправильною конфігурацією і уразливими кінцевих точок. Інженер з безпеки наголошує, що потужні можливості EDR GravityZone дають уявлення про те, що відбувається у внутрішньому середовищі. Простота внесення певних програм і процесів у білий список також привела до меншої кількості помилкових спрацьовувань. З такими інструментами, як Sandbox Analyzer, можна безпечно аналізувати корисне навантаження і використовувати дані, щоб краще захищати компанію у майбутньому.

Завдяки невеликому використанню ресурсів GravityZone, інженер з безпеки компанії оцінює поліпшення продуктивності кінцевих точок на 80%. Кількість звернень за порушеннями безпеки також зменшилася з 5-10 до 1-2 щотижня. Тепер заявки зосереджені на таких запитах, як блокування USB-доступу для робочих станцій, а не на продуктивності кінцевих точок або проблемах безпеки. Bitdefender спростив відстеження більш суворих і складних нормативних вимог, що регулюють HIPAA, PHI та інші конфіденційні дані. Тепер клієнтська підтримка стала краще, оскільки запити на блокування доступу по USB або Bluetooth на пристроях або занесення певних програм у чорний список виконуються набагато швидше. Компанія забезпечує захист 90% кінцевих точок за допомогою останніх оновлень і виправлень (у порівнянні з 50% раніше).

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;