Страхування

Страхова компанія MetLife скорочує витрати на підтримку інфраструктури, використовуючи технології Microsoft

~ 5 хв

Комплексне рішення MIAME, засноване на високопродуктивній обчислювальній сітці, використовує переваги технологій Microsoft, включаючи HPC Pack, Windows Server, Microsoft Analytics, і Microsoft SQL Server

Metlife, Microsoft

Компанія MetLife є постачальником послуг страхування життя, пенсійних виплат і виплат співробітникам компаній. MetLife пропонує своїм клієнтам безліч фінансових продуктів, розроблених з урахуванням їх особливих потреб. Для успішної роботи компанії важливо виконувати складне актуарне (пов’язане з математичною статистикою і теорією ймовірності) моделювання бізнес-даних. З цією метою MetLife перевела деякі високопродуктивні обчислення і обробку даних, необхідні для моделювання, на хмарну платформу Microsoft Azure. MetLife отримала вигоду від гнучкості і масштабованості обробки даних за допомогою Azure для досягнення більш швидких, більш точних актуарних розрахунків і економії витрат на формування інфраструктуру, що призвело до більшої вигоді для компанії, її клієнтів та інших зацікавлених осіб по всьому світу.

Страхові компанії управляють широким спектром продуктів з різними фінансовими профілями і вимогами у залежності від ринків або власників полісів, які вони обслуговують. Ці змінні включають інфляцію, повернення інвестицій з плином часу і різні політики страхування. Актуарії використовують стохастичні моделі, які оцінюють ймовірність і потенційні фінансові результати за допомогою прогнозів по тисячам згенерованих сценаріїв. Виконуючи більше сценаріїв, актуарії поступово покращують якість аналізу, досягаючи фінансової конвергенції у різних областях. Конвергенція, у свою чергу, дозволяє поліпшити оцінки, прогнози та аналіз ризиків.

Створення складних імітаційних моделей вимагає багато часу і дорогих, високопродуктивних обчислювальних можливостей. Крім того, робочі навантаження варіюються у залежності від термінів подання звітів та спеціального аналізу. Це створює дилему для страхових компаній: надавати достатні IT-ресурси для пікових періодів використання і залишати дорогі сервери недовикористовуваних у інший час, або мати занадто малий ресурс для стрибків і отримувати більш повільні, потенційно менш детальні результати.

Створення MIAME –інтегрованого середовища актуарного моделювання

Для MetLife важлива була здатність створювати корпоративні рішення для осіб, які приймають рішення у компанії, щоб вони мали доступ до одних і тих же високоякісних даних і результатів у філіях по всьому світу. Централізація дозволяє персоналу та інфраструктурі бути більш ефективними, забезпечувати більшу узгодженість процесів і скорочувати час прийняття рішень. Щоб задовольнити потреби бізнесу, компанія планувала розширити свою інфраструктуру, не роблячи великих капіталовкладень у сервери. Для цього MetLife створив середовище обробки, зване інтегрованим середовищем актуарного моделювання MetLife (MIAME). Це комплексне рішення, засноване на високопродуктивній обчислювальній сітці, використовує переваги технологій Microsoft, включаючи HPC Pack, Windows Server, Microsoft Analytics та Microsoft SQL Server. Однією з технологічних цілей програми MIAME є постійне поліпшення можливостей і контроль витрат за рахунок розвитку нових технологій. Ця гнучка структура дозволяє вносити зміни в технічну парадигму без необхідності перебудовувати процес обробки даних. MIAME використовує паралелізм для скорочення часу і витрат при одночасному наданні розширених можливостей для бізнесу.

Безперешкодне з’єднання сіток і середовищ обробки великих даних дозволяє робити те, що ніколи не робилося раніше. Користувачі MIAME можуть аналізувати результати по країні, продукту, базі і іншим критеріям. Такі завдання, як збірка, модернізація і підтримка, стають простішими. Крім того, значно прискорюються цикли обробки даних. MIAME постійно отримує дані з адміністративних систем MetLife і направляє їх на консолідовану платформу для виконання розрахунків у сітці, яку підтримує пакетом Microsoft HPC Pack.

Бізнес-аналітика і розуміння даних стають можливими завдяки ресурсам обробки даних в середовищі MIAME, включаючи Hadoop і сховище даних Microsoft SQL Server. Централізований, узгоджений користувацький інтерфейс стандартизує бізнес-введення і обробку у бізнес-групах і сценаріях використання. Той самий користувальницький інтерфейс робить глобальне середовище прозорим і керованим.

Поширення у хмару

Для збільшення обчислювальної потужності, швидкості і продуктивності при одночасному зниженні витрат MetLife звернувся до хмари. Розширення MIAME у хмарі надає MetLife єдину платформу з практично необмеженими високопродуктивними обчислювальними можливостями для точного і швидкого моделювання, а також з можливостями економії. У кінцевому рахунку, ці переваги допомагають MetLife просувати свою місію щодо підвищення цінності для клієнтів, акціонерів та інших зацікавлених сторін. Оскільки MetLife вже використовувала локальну платформу Microsoft і хотіла застосовувати знайомі інструменти і процеси для реалізації свого бачення, платформа хмарних обчислень Microsoft Azure була її першим вибором. Використовуючи переваги Azure для складних щомісячних розрахунків, компанія змогла досягти кількох цілей.

Мета перша: послідовна і центральна точка зору

Маючи єдиний репозиторій для даних і результатів у рамках всієї компанії, актуарії по всьому світу мають доступ до однієї і тієї ж інформації для прийняття ключових рішень. Бізнес-менеджери переглядають інформацію з центральної точки зору, щоб оцінити вплив на всю компанію. MetLife розробила централізоване аналітичне середовище для агрегації і складання звітів з різних країн і середовищ обробки, які працюють у декількох центрах обробки даних на майданчику і за його межами. Автоматизована обробка даних забезпечує централізоване подання інформації, економить час і усуває проблеми аудиту, пов’язані з передачею даних.

Мета друга: економія на інфраструктурі

Використовуючи хмарні пропозиції Microsoft замість того, щоб продовжувати створювати власну обчислювальну інфраструктуру, MetLife щорічно економить на витратах на інфраструктуру (45-55% від звичайної суми витрат). У періоди пікового навантаження MIAME експоненціально масштабується.

Мета третя: поліпшення обслуговування клієнтів

Підвищена швидкість, з якою актуарії MetLife запускають моделі, дала їм можливість швидше отримувати результати, щоб більш якісно обслуговувати клієнтів.

В даний час компанія впроваджує нові процеси і технології, щоб спростити MIAME і розширити її можливості. Ключем до виконання цієї роботи є послідовний підхід до стандартизації технологій і шаблонів обробки даних. Компанія вивчає можливості Microsoft Power BI для візуалізації даних і графічної обробки актуарних розрахунків.

Microsoft – світовий лідер в області інформаційних технологій, що поставляє широкий діапазон пристроїв і сервісів, програмного забезпечення та ІТ-послуг. Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;