Банки

Standard Bank скорочує кількість ручних процесів, економлячи тисячі людино-годин на рік

~ 3 хв

Банк обмежив залежність працівників від IT-відділу, значно скоротив час обробки даних, знизив ризики, а також автоматизував процес внесення даних, що надходять на пошту, з Outlook у SQL. Робота всіх внутрішніх систем була стандартизована і максимально спрощена, завдяки workflows у Alteryx

Alteryx, StandartBank

Компанія

Standard Bank – крупний міжнародний банк, що працює у багатьох сферах бізнесу. Основна стратегія полягає в орієнтації на ринок Африки і клієнтів – фінансові організації з можливостями цифрового розвитку.

Проблема

Основною проблемою Standard Bank була величезна кількість ручних процесів, що не дозволяє ефективно використовувати навички персоналу. На шляху до автоматизації, почавши використовувати Alteryx, Standard Bank заощадив тисячі людино годин на рік. Тепер Alteryx використовується для збору, форматування, аналізу та розгортання даних.

Команда співробітників банку проводила більшу частину свого робочого часу, збираючи дані з різних систем, стандартизуючи і змішуючи їх, а також виконуючи обчислення. У банку була присутня величезна кількість систем, які було складно інтегрувати. Також стояло завдання обмежити залежність персоналу від IT-служби і змінити деякі робочі процеси, підвищивши їх ефективність.

З персоналом також були деякі проблеми: це обмежена чисельність співробітників, складні і постійно мінливі процеси, які необхідно було адаптувати під людей, а також потреба в спеціальних навичках (наприклад, аналітичних, для складання звітності).

Переваги застосування Alteryx

Внаслідок застосування Alteryx, Standard Bank обмежив залежність працівників від IT, значно скоротив час обробки даних, знизив ризики, а також автоматизував процес внесення даних, що надходять на пошту, з Outlook у SQL. До Alteryx процес отримання документів був довгим і незручним. Необхідно було отримати файл по електронній пошті, потім перейменувати його і зберегти на загальному диску, щоб витягти у базу даних. В середньому на подібні процеси йшло до 75 хвилин робочого часу співробітника. До того ж існували часові рамки – період, до якого це все необхідно було зробити. Alteryx скоротив цей процес до декількох секунд, і час, що звільнився, співробітник міг витратити на більш важливі робочі завдання.

Таким саме способом була виконана трансформація роботи з електронними таблицями. Раніше співробітники повинні були завантажити дані з системи, змінити їх, потім виконати розрахунки і підрахувати ПДВ. Процес також займав приблизно 75 хвилин. Разом з Alteryx дані модифікувалися набагато швидше. Аналогічним чином був модифікований процес вилучення даних з банківських рахунків, штрафів, інвестиційних рахунків і т.д. Всі дані зберігалися на сервері Alteryx, і доступ до них співробітники отримували в будь-який час протягом робочого дня. Таким чином, короткі і прості workflow в Alteryx допомагають персоналу швидше справлятися з щоденними робочими завданнями, дотримуватися нормативні процедури звітності та уникати штрафів. Вільний час всі співробітники використовують для інших процесів.

Деякі з переваг використання Alteryx у інших банківських процесах і показники, пов’язані з ними:

Випадок використання та ключовий показник

  • Оновлення внутрішніх статичних даних (8 год /місяць);
  • Аналіз маржі клієнтів (24 – 30 год / місяць);
  • Автоматизація регулятивних відрахувань (75 годин в місяць + зниження ризику);
  • RDARR звітність (підвищена точність);
  • Звітність FATCA / CRS (скорочення ризиків).

Компанія Everest – офіційний партнер Alteryx в Україні зі статусом Premier Partner. Якщо ви бажаєте дізнатись детальну інформацію або вартість ліцензії Alteryx Predictive Analytics Starter Kit, звертайтесь до нас.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;