Рітейл та eCommerce

Specialized обирає Tableau Online, щоб швидко і безпечно масштабувати звіти про продажі

~ 2 хв

Крім економії на інфраструктурі, Specialized скоротила витрата часу аналітиків, використовуючи Tableau Online. Замість того, щоб витрачати один робочий день на створення і форматування щотижневого звіту, аналітики можуть створити його менш, ніж за годину

Specialized Tableau Online

Компанія Specialized Bicycle Components розробляє і виробляє інноваційні велосипеди і спорядження з 1974 року. Її місія – впроваджувати нововведення і покращувати життя гонщиків, і залучити якомога більше людей до велосипедних прогулянок. Компанія Specialized, що базується у Каліфорнії, має штаб-квартири в Європі, Азії, Латинській Америці та Австралії.

Відділи продажів і фінансів у Specialized покладається на дані, щоб приймати рішення, робити точні прогнози і управляти рахунками клієнтів. До недавнього часу аналітики використовували Microsoft Excel для підготовки звітів для персоналу відділу продажів і фінансового відділу. Аналітика була децентралізована, а невелика основна команда фахівців організувала роботу аналітиків віддалено. Така автономія була неефективна для масштабування статичних електронних таблиць, що містять мільйони рядків даних. Коли компанія вперше застосувала Tableau, фахівці оцінили динамічну візуальну аналітику, яка дала можливість глибше вивчити дані і скоротити час на підготовку звітів і обробку запитів.

Specialized вперше впровадила Tableau Server для створення надійного нового сховища даних для підтримки динамічної звітності. Але масштабування нових можливостей для віддалених аналітиків означало подолання декількох проблем. Потрібно було знизити навантаження на IT-відділ, щоб спростити процес оновлення системи єдиного входу і безпеки даних.

Tableau Online став найкращим вибором для підтримки автоматичних оновлень і спрощеної звітності. За один рік Specialized збільшила кількість ліцензій Tableau з декількох ліцензій Creator та Explorer до 80, додавши кілька співробітників, які мають доступ до аналітики у хмарі Tableau. Впровадження було органічним і швидким, тому що компанія могла спрямувати всі віддалені команди до використання Tableau.

Крім економії на інфраструктурі, Tableau Online скоротила витрата часу аналітиків Specialized. Замість того, щоб витрачати цілий день на створення і форматування щотижневого звіту, аналітики можуть створити його менш, ніж за годину. Specialized також впровадила Tableau Server для створення надійного нового сховища даних для підтримки динамічної звітності. Але масштабування нових можливостей для віддалених аналітиків означало подолання декількох проблем. Tableau Online був кращим вибором для підтримки автоматичних оновлень і спрощеної звітності. Така простота використання допомогла групам співробітників компанії стати більш керованими даними у своїх повсякденних робочих процесах. Крім торгових і фінансових організацій, Tableau Online впровадила гарантійну група з обслуговуванню користувачів. В рамках зусиль по залученню велосипедистів і розумінню їх потреб, Specialized у даний час вивчає нові набори інструментів для роботи з даними, щоб керувати такими бізнес-функціями, як управління проектами, а також для моніторингу продуктивності IT та цифрової служби підтримки.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;