Страхування

Sovannaphum забезпечує внутрішню безпеку за допомогою WatchGuard

~ 2 хв

WatchGuard – це безпечне і просте у використанні рішення зі зручним функціоналом і конкурентоспроможною ціною. Крім того, присутня повна прозорість моніторингу та звітності, рішення автоматично блокує останні загрози безпеки

Sovanaphum-Image

Про компанію

Страхова компанія Sovannaphum була створена у 2015 році як спільне підприємство Canadia Investment Holdings та Muang Thai Life Insurance Company Manulife Bank з Таїланду. Сьогодні Sovannaphum Life Insurance надає якісні страхові послуги клієнтам, співробітникам і акціонерам.

Sovannaphum Life Insurance пишається тим, що надає професійні послуги і захист за допомогою різних продуктів, адаптованих до потреб клієнтів. Чисельність штатних співробітників складає 450 осіб, ще 280 співробітників працюють віддалено. У компанії два офіси, тому оптимізація безпеки і віддалений доступ співробітників до робочих документів мають колосальне значення для повноцінної роботи Sovannaphum. IT-відділ шукав рішення безпеки, яке відповідало б бюджету компанії і дозволяло централізовано керувати внутрішньою мережею в обох офісах, а також забезпечувати співробітникам віддалений доступ.

Рішення

За допомогою компанії-партнера, Positron, Sovannaphum Life Insurance працювала над встановленням WatchGuard Firebox M200. Фахівці відзначили наступне – коли проводилася оцінка WatchGuard, було виявлено, що структура ціноутворення за підпискою добре вписується в існуючу бізнес-концепцію, дозволяючи мати повний контроль і надаючи можливість формувати звітність так, як це необхідно. Крім того, з базовим пакетом сервісів безпеки WatchGuard, таких як WebBlocker, Application Control, Gateway AntiVirus, Service Prevention Service і spamBlocker, мережа захищена з усіх боків.

При роботі з Positron у налаштуванні рішень WatchGuard, Sovannaphum Life Insurance не тільки отримала необхідну підтримку, а й значно спростила розгортання. Фахівці показали, як управляти рішенням, яке централізоване і зручне для використання. Коли розгортання було завершено, було легко застосувати зміни до двох офісів відразу. Що стосується управління рішенням, фахівці можуть оновлювати політики брандмауера, коли вважатимуть за потрібне, рішення має однакову стандартизацію в усій мережі. Це дозволяє легко масштабуватися, якщо компанія вирішить відкрити ще один офіс. Крім того, зі збільшенням числа віддалених співробітників потреба у захисті даних ще більше зростає.

Отримані результати

Після впровадження рішень WatchGuard Sovannaphum Life Insurance управляє мережею і контролює її в різних офісах, залишаючись в рамках бюджету. Можливість отримувати мережеві звіти і вносити зміни в політику брандмауера також заощадила робочий час IT-команді. Завдяки рішенням WatchGuard компанія отримала безпечне і просте у використанні рішення зі зручним функціоналом і конкурентоспроможною ціною. Крім того, присутня повна прозорість моніторингу та звітності, рішення автоматично блокує останні загрози безпеки.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;