Державний сектор

Smart Farming від Alteryx для цифрового перетворення і розвитку сільського господарства

~ 3 хв

Рішення допомагає контролювати стан землі і врожаю, сприяючи економії і ефективному розподілу ресурсів

Суть проблеми

Сільське господарство є одним з основних секторів економіки Таїланду – у ньому задіяні понад 40% всіх тайських робітників. Однак, неможливість чітко відслідковувати обсяги оброблюваної землі і ефективність розподілу і збору врожаю робить галузь збитковою, не дозволяючи переступити поріг в 10% загальної економічної прибутковості.

Взявши курс на інновації, уряд Таїланду розвиває проекти, спрямовані на перетворення агросектора. Одним з цільових проектів є додаток під назвою Agri-Map, яке забезпечує тайських фермерів можливістю контролювати стан грунту, дає розуміння, які культури і де краще вирощувати в залежності від умов регіону, а також здійснювати ретельний моніторинг зібраного врожаю.

У той же час додаток Agri-Map заточений на збір величезної кількості даних, які при цьому вкрай складно відфільтрувати і проаналізувати для отримання чітких прогнозів у короткі терміни. Для цього була потрібна інтелектуальна технологія, яка дозволила б не просто вирішити цю задачу, але і максимально спростити її в подальшому для економії часу і ресурсів.

Що пропонує Alteryx?

Alteryx – провідна компанія-розробник програмного забезпечення в області аналізу великих даних. Це інтелектуальна і легко керована платформа з інструментами візуалізації, яка інтегрується з усіма провідними постачальниками даних і аналітичними технологіями, включаючи потенційних конкурентів. Вона забезпечує аналітичну гнучкість, необхідну бізнес-аналітикам, фахівцям за даними та ІТ-фахівцям для виявлення, підготовки, аналізу і впровадження аналітичних моделей за допомогою спільної всеосяжної системи.

Працюючи над створенням платформи, Alteryx спочатку спиралася на принцип забезпечення надшвидкої і простий у використанні бізнес-аналітики з акцентом на зручність в корпоративному застосуванні і на перспективи партнерства в сфері створення нових технологічних рішень для бізнесу. Сьогодні платформа сумісна як з локальними джерелами даних, так і з основними постачальниками хмарних послуг.

Як NECTEC використовує Alteryx?

Рішення у вигляді системи Smart Farming від Alteryx для NECTEC заточене на збір, обробку та аналіз геопросторових даних з метою здійснення ефективного та цільового управління землекористуванням у сільському господарстві. З впровадженням Smart Farming додаток Agri-Map запрацював на повну потужність, забезпечивши швидкий процес обміну і інтеграції інформації на основі єдиної інтелектуальної платформи між землеустроєм, фермерами та державою.

Завдяки ML велика частина стандартних енерговитратних операцій трансформується і прискорюється за рахунок автоматизації процесів і рутинних дій. Такий підхід дозволяє економити значну кількість часу, що витрачається людьми на роботу на кожній ділянці (в середньому до 2 днів замість 7-ми), і регулювати саму кількість задіяних працівників, які можуть брати участь у вирішенні найбільш значних для розвитку агросектору завдань.

Alteryx Designer використовується для завантаження великих обсягів геопросторових даних, після чого через Google Big Query інтегрує результати у додаток Agri-Map.

Alteryx Server використовується для моделювання, розгортання і очищення даних, а також спільного планування робочих процесів у певній організації або на певних ділянках землі.

Alteryx Promote використовується для розгортання нових моделей ML з метою підвищення продуктивності даних, оскільки є запити на їх отримання у режимі онлайн через додаток Agri-map (в даний час дані в додатку Agri-map поки ще є фіксованими). Також Alteryx Promote планується застосовувати для поліпшення можливості прогнозування погоди, якості води та інших змінних факторів.

Компанія Everest є офіційним партнером Alteryx зі статусами Premier Partner, Value Added Resellers, Analytic Consultants в Україні. Звертайтесь до нас, якщо бажаєте купити Alteryx в Україні.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;