Телекомунікації

Sling TV: персоналізована потокова передача даних з DataStax Enterprise

~ 2 хв

DataStax стала ключовою частиною гібридної хмарної стратегії і дозволила програмного забезпечення Sling TV працювати в приватних і загальнодоступних хмарах зі стабільно високою якістю передачі даних і швидкістю мовлення. Завдяки їй, постачальник телекомунікаційних послуг тиражує дані по всій країні всього за 2 секунди

Компанія

Sling TV – це онлайн-сервіс потокового мовлення, що обслуговує 2,3 мільйона людей. Сервіс забезпечує пряму трансляцію телепередач і розважальних програм за запитом через Інтернет на керовані пристрої, що належать клієнтам, а саме: на смарт-телевізори, планшети, ігрові приставки, комп’ютери, смартфони та потокові пристрої.

Проблема

Компанія потребувала високодоступного, масштабованого, централізованого рішення для даних, що надходять з 16 платформ, щоб забезпечити клієнтам відмінну якість послуг. Також було вирішено створити серверну частину Sling TV у гібридному хмарному середовищі.

Рішення

DataStax Enterprise (DSE) стала ключовою частиною гібридної хмарної стратегії і дозволила програмному забезпеченню Sling TV працювати у приватних і загальнодоступних хмарах зі стабільно високою якістю передачі даних і швидкістю мовлення. Завдяки DSE, постачальник телекомунікаційних послуг тиражує дані по всій країні всього за 2 секунди!

Компанія Sling TV давно шукала шукала перевірене рішення, щоб залишатися конкурентоспроможною на тлі інших постачальників аналогічних послуг і забезпечувати першокласну якість обслуговування клієнтів. Стояло завдання персоналізації користувацького досвіду в національних масштабах, а також можливості масштабування на вимогу. Sling TV була потрібна розподілена база даних з моделлю безперервного розгортання і здатністю створювати бекенд у гібридному хмарному середовищі. DataStax Enterprise надала саме таку базу даних.

Вигоди від використання хмарної бази даних DataStax Enterprise

  • Розширена продуктивність. DSE 6 пропонує подвоєну продуктивність у порівнянні з попередньою версією DSE, і тепер всі процеси протікають у два рази швидше.
  • Apache Cassandra. Це ядро ​​технології з відкритим вихідним кодом. Воно більш потужне та гнучке, ніж ядро будь-якої іншої бази даних.
  • DataStax Enterprise, ведуча розподілена хмарна база даних, побудована на основі кращого дистрибутива Apache Cassandra і призначена для гібридної хмари. Завдяки її застосуванню, 2,3 мільйона клієнтів Sling TV отримують більш швидкий і персоналізований доступ до контенту, а реплікація даних по всій країні відбувається за 2 секунди.
Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;