Охорона здоров'я

Sharp HealthCare застосовує пакетні макроси Alteryx для швидкого створення медичної звітності

~ 3 хв

Використання можливостей пакетних макросів скорочує завантаженість команди бізнес-аналітиків. За час, який потрібен для створення 70% документації, необхідної для додавання нового джерела даних у сховище даних компанії, фахівці створили два робочі процеси, які автоматизують цю дію

Sharp-HealthCare

Про компанію

Sharp HealthCare – це некомерційна регіональна медична група, розташована у Сан-Дієго. Sharp включає чотири лікарні невідкладної допомоги, три спеціалізовані лікарні, три афілійовані медичні групи, а також підрозділ медичного страхування. У Sharp працює близько 2600 лікарів і понад 18000 співробітників.

Огляд варіанту використання

Використання можливостей пакетних макросів скорочує завантаженість команди бізнес-аналітиків. За час, який потрібен для створення 70% документації, необхідної для додавання нового джерела даних у сховище даних компанії, фахівці створили два робочі процеси, які автоматизують цю дію.

Бізнес-завдання

Sharp HealthCare виявила, що аналітичний відділ витрачає більше часу на форматування і підготовку джерел цільової документації, ніж на фактичний аналіз і профілювання при введенні нового джерела даних. Крім того, кожного разу, коли вводиться нове джерело, аналітики повинні перевіряти, що імена стовпців, порядок, типи даних і первинні ключі створюються відповідно до специфікацій, які були надані розробникам. У компанії існує стандартний процес тестування, який займає багато часу – копіювання і вставка, а також перевірка того, що цільові дані збігаються з вихідними.

Фахівці прагнули створити щось, що виключило б повторювані завдання зі створення вихідної документації і планування тестування, спростивши при цьому виявлення проблем. Також вони хотіли вивільнити час безпосередньо для аналізу даних, а не для їх підготовки.

Опис робочого рішення

Щоб згенерувати вихідну і цільову документацію для Stage-області та Operational Data Storage (ODS), використовувався запит SQL (засіб введення) для читання інформації у таблиці і стовпці з інформаційної схеми бази даних. Цей висновок використовувався, щоб визначити, які таблиці потрібно витягувати, і відповідним чином позначити їх. Потім об’єднувалися два висновки, щоб зберегти тільки інформацію про таблиці і стовпці, яка буде залучена з джерела. Саме тоді задіюються інструменти «Додавання» і «Формула» для належного перетворення типів даних. Нарешті, застосовувалися можливості пакетних макросів, щоб згрупувати потоки даних по таблицях і записати їх на аркуші у шаблоні документа Excel. У рішенні по плануванню тестування процес був розділений на два етапи. По-перше, потрібно переконатися, що метадані таблиці і стовпців, побудовані у тестовому середовищі для таблиць Stage, ODS і LOAD, відповідають документу специфікації. По-друге, необхідно було перевірити відповідність цільових даних у таблицях вихідних даних для Stage і ODS.

Щоб виконати крок 1, застосували стратегію від вихідного до цільового рішення і запросили інформаційну схему бази даних. Потім переглядалося джерело для цільової документації і порівнювалися імена таблиць/стовпців, типи даних, порядок, первинні ключі та індекси. Якщо все збігалося, висновок записувався на певний лист у шаблоні плану тестування xlsx. На кроці 2 аналітики використовували здатність динамічно змінювати SQL-запит, щоб витягувати випадкові вибірки з вихідної таблиці і порівнювати з цільовою таблицею. Тут пакетні макроси використовувалися для виконання важкої роботи по ітерації кроків для кожної таблиці. Експерти аналітичного відділу Sharp HealthCare встановили, що Alteryx ідеально підходить для інтеграції даних. Тепер вони мають намір використовувати його для data science і, у кінцевому підсумку, для просторової аналітики.

Everest пропонує рішення по впровадженню систем бізнес-аналітики. Звертайтесь до нас, якщо хочете впровадити Alteryx та інші рішення бізнес-аналітики в Україні.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;