Банки

S IT Solutions Austria захищає сервери і робочі станції ERSTE Group за допомогою ESET Endpoint Antivirus

~ 2 хв

ERSTE Group отримала захист 3000 серверів і 3500 робочих станцій для безлічі операційних систем: Windows XP 32 Bit, Windows 7 – EE 64 Bit, Windows Server 2003 (R2) 32 і 64 Bit, Windows Server 2008 (R2) і Windows Server 2012

Sit-Solutions-Austria

Компанія

S IT Solutions Austria надає IT-рішення формату «all in one» для банківської галузі. В результаті вона потребує рішень, що забезпечують особливо високий рівень безпеки даних для ефективного захисту критично важливої ​​інформації ділових партнерів і їх клієнтів від доступу третіх осіб.

Завдання

Компанії необхідно було забезпечити захист 3000 серверів і 3500 робочих станцій для важливого клієнта – ERSTE Group – що використовує безліч операційних систем: Windows XP 32 Bit, Windows 7 – EE 64 Bit, Windows Server 2003 (R2) 32 і 64 Bit, Windows Server 2008 ( R2) і Windows Server 2012.

Фінансова компанія Erste Group була заснована у 1819 році як Erste österreichische Spar-Casse у Леопольдштадті (передмістя Відня). До 2008 року компанія придбала 10 банків на території Центральної та Східної Європи. В даний час Erste Group обслуговує 15,7 мільйонів клієнтів у 7 країнах світу, кількість відділень налічує 2,7 тисячі.

На поставлене завдання було виділено чотири місяці. Після двомісячної фази тестування з пілотними клієнтами почалося розгортання всіх систем. За словами Майкла Тодоровича (Michael Todorovitsch), керівника відділу базових систем інфраструктури компанії S IT Solutions, процес повного розгортання на понад 6 500 комп’ютерах пройшов без помітних інцидентів.

Рішення

Тодорович зазначив, що при розгортанні рішення ESET Endpoint Antivirus підтримка і зовнішня допомога не запрошувалися, і лише кілька каталогів потрібно було виключити з сканування, щоб програма захисту кінцевих точок могла працювати без ускладнень. Впровадження ESET Endpoint Antivirus в Erste Group на даний момент повністю виправдало всі очікування. Фірма оцінила високу продуктивність і безперебійну роботу рішення, яка відбувається у закритому режимі і не впливає на роботу користувачів.

Основними перевагами для ERSTE Group були:

  • єдиний продукт для серверів і кінцевих точок;
  • просте управління, висока придатність для повсякденного використання;
  • висока якість розпізнавання шкідливих програм;
  • повна сумісність з усіма версіями Windows;
  • централізоване управління і панель управління через ESET Remote Administrator;
  • економічний пакет установки;
  • високопродуктивна безперебійна робота, повністю прихована від співробітників, які не знають технічних тонкощів роботи подібних систем.
Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;