Охорона здоров'я

Рішення Dell для захисту персональних даних пацієнтів

~ 4 хв

Клініка St. Cloud Orthopaedics використовує попереджуючий підхід, підвищуючи безпеку кінцевих точок і застосовуючи систему шифрування жорстких дисків

St. Cloud Orthopaedics

Щоб забезпечити найвищу якість обслуговування і догляду, відділення ортопедії лікарні St. Cloud має захищати дані пацієнтів від кіберзлочинців, не давши їм стати жертвами шахраїв і дотримуючись вимог до збереження інформації.

Рішення

В даний час клініка управляє 350 підключеними пристроями за допомогою рішень Dell, які шифрують жорсткі диски, захищають від постійних погроз і автоматизують управління кінцевими точками, включаючи видачу запрошень на події та виправлення помилок у роботі програмного забезпечення.

Переваги рішень Dell

  • Зупиняє шахраїв і шкідливі програми;
  • Захищає інформацію про здоров’я пацієнтів і про кредитні картки;
  • Спрощує дотримання федеральних правил;
  • Полегшує мобільність лікарів та інших працівників;
  • Заощаджує один робочий день кожного місяця для IT-персоналу.

Загальний огляд рішення

  • Безпека даних;
  • Захист кінцевих точок.

Медичні карти коштують у 20 разів більше, ніж номери кредитних карт. У період з 2010 по 2015 рік кількість кримінальних атак на системи охорони здоров’я зросла на 125%. І хоча організації охорони здоров’я повинні запобігати несанкціонованому доступу до даних, уникати атак здирників і дотримуватися правил конфіденційності, такі як HIPAA і PCI, їм все одно необхідно виділяти чималу частину ресурсів на допомогу пацієнтам. St. Cloud Orthopaedics є провідним постачальником послуг у сфері ортопедії в США. Лікарі і фізіотерапевти працюють у головному офісі у Сартеллі (Міннесота), а також з мережі лікарень і партнерських центрів. З огляду на тенденцію зростання кількості загроз, включаючи здирницькі атаки, St. Cloud Orthopaedics провела аудит безпеки в якості запобіжного заходу.

Захист пацієнтів за рахунок підвищення безпеки кінцевих точок

Аудит дав одну рекомендацію щодо зниження ризику: додати рішення для захисту від шкідливих програм, яке може захистити від таргетованої кібератаки (advanced persistent threats або АРТ), негайно виявляючи зміни у мережі і пристроях, включаючи зміни у налаштуваннях BIOS. Це дуже важливо для запобігання діям вимагачів і для запобігання втраті даних, оскільки шкідливі програми часто видаляють дані або пошкоджують диски, як тільки вони запускаються.

Звичайні антивірусні програми можуть виявити загрозу тільки після її запуску, а потім намагаються від неї позбутися. Однак, на той час у даних вже будуть матися пошкоджені файли або їх частина буде вкрадена. Щоб забезпечити захист від APT, St. Cloud Orthopaedics впровадила Dell Data Protection | Endpoint Security Suite Enterprise. Клініка вже шифрувала свої робочі станції, ноутбуки і USB-накопичувачі за допомогою Dell Data Protection | Encryption (DDP | ​​E), але при оновленні пристроїв до Endpoint Security Suite Enterprise, вона отримала передове у галузі рішення для захисту від шкідливих програм, що включає технологію штучного інтелекту, придбану у Cylance.

Догляд за пацієнтами з одночасним забезпеченням безпеки

З метою мінімізації незручностей для лікарів і пацієнтів, клініка St. Cloud Orthopaedics привернула Dell Deployment Services, щоб допомогти з початковим встановленням та налаштуванням Endpoint Security Suite Enterprise. В ході навчання технічні фахівці Dell спільно з системним адміністратором St. Cloud Orthopaedics розгорнули Endpoint Security Suite Enterprise на центральному сервері, щоб він міг взаємодіяти з міжмережевими екранами і мережею клініки для задоволення конкретних вимог.

Технічні фахівці також здійснили установку ESSE на деяких клієнтських пристроях, щоб пояснити різні налаштування. Після початкової роботи з технічними фахівцями Dell IT-персонал клініки керував іншою частиною розгортання. За кілька місяців було оновлено 350 клієнтських пристроїв до Endpoint Security Suite Enterprise. Процес пройшов швидко, встановлення програмного забезпечення на кожну робочу станцію, ноутбук і флеш-накопичувач зайняла близько 20 хвилин, а для шифрування пристрою потрібно було близько двох годин. Фахівці клініки можуть працювати і в клініці, і вдома, всі пристрої підключені до мережі, але при цьому залишаються сумісними з HIPAA і з рішеннями щодо захисту даних Dell. І клієнт, і сервер відстежують будь-які підозрілі дії на пристроях і в мережі.

Незабаром після впровадження Endpoint Security Suite Enterprise, у клініці вирішили посилити свій захист протидії загрозам безпеки за рахунок поліпшення розуміння і контролю над програмним забезпеченням на клієнтських пристроях за допомогою пристрою управління системами Dell KACE K1000. Крім того, у клініці працює консультант з проведення пробних перевірок HIPAA і PCI, щоб забезпечити відповідність останнім вимогам безпеки.

Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;