Банки

Riata Corporate Group застосовує антивірус ESET для запобігання атакам зловмисників

~ 2 хв

За допомогою рішення від ESET управлінська компанія швидко встановила і розгорнула останню версію антивіруса, а також почала приділяти більше часу іншим проблемам безпеки, крім фішингових атак

Antivirus-Eset

Компанія

Riata Corporate Group LLC (Корпоративна група Ріата) – це компанія, що надає управлінські послуги, що надає експертні знання в області бухгалтерського обліку, права, фінансів, управління операціями, маркетингу та адміністративних послуг для портфеля компаній по всьому світу. Основний напрямок діяльності – надання послуг для нафтогазового сектора. Riata шукає компанії, цінність яких можна підвищити, працюючи разом з командним менеджментом для створення більш сильних компаній за допомогою різноманітних послуг. Riata Corporate Group зі штаб-квартирою у Далласі, штат Техас, обслуговує компанії у США, Південній Америці, Туреччині та Східній Європі.

Пошук кращого рішення

Раніше Riata Corporate Group переходила з антивіруса на антивірус, намагаючись знайти те, що могло б захистити користувачів, які відкривали підозрілі електронні листи і відвідували небажані веб-сайти. Перш ніж перейти на нове рішення, Riata почала проводити дослідження довгострокового рішення замість того, щоб кожен рік застосовувати громіздкий AV-комутатор, консультуючись з різними компаніями з питань послуг безпеки. Всі рекомендації вказували на те, що ESET стане наступним рішенням безпеки компанії.

Внесення змін

Починаючи використовувати ESET, Riata встановила сервер управління і розповсюдила програмне забезпечення на всі пристрої у внутрішньому розподіленому середовищі. Кожен раз, коли один з комп’ютерів дочірньої компанії починав працювати повільно, видалялася попередня антивірусна програма і рекомендувалося встановити ESET. Після чого ESET виявляв раніше пропущені віруси і шкідливі програми і відновлював швидкість роботи комп’ютера до норми.

Основні переваги використання ESET для корпоративної групи Riata

  • більше часу приділяється іншим проектам завдяки безпроблемному характеру рішення ESET по забезпеченню безпеки;
  • можливості налаштування та конфігурації перевершують потреби ІТ-персоналу;
  • простий процес установки і розгортання дозволив легко перейти з попередньої версії AV на нову;
  • більше ресурсів для використання на комп’ютерах через невеликий об’єм, що займає рішення.

Фахівці з інформаційної безпеки  Everest допоможуть підібрати, налаштувати і забезпечити безперебійну роботу рішень для захисту даних у компанії. Щоб захистити свій бізнес від кіберзагроз звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;