Транспорт та логістика

Republic Airways використовує мобільні технології Dell для формування пулу кваліфікованих пілотів

~ 2 хв

Рішення з віртуалізації допомагає реалізувати інноваційний кадровий проект і підвищити загальний рівень технологічної підготовки персоналу

Фото: techpoint.org

Запит

Авіаційна галузь, при всій своїй конкурентоспроможності, нині відчуває небачені труднощі, а тому авіакомпанії прагнуть вдаватися до інноваційних методів розвитку й стабілізації, а також залучення зацікавлених кваліфікованих співробітників у галузь. У Republic Airways вирішили не чекати, поки закінчиться криза, і нестача пілотів вплине на роботу перевізника, який на сьогоднішній день управляє флотом у 190 літаків (1000 щоденних рейсів до 100 міст 40 штатів США, Канади, Карибського басейну і Центральної Америки в умовах звичайного режиму). Авіакомпанія створила LIFT Academy з метою трансформувати традиційну підготовку комерційних пілотів у більш доступну та гнучку навчальну програму, яка дозволить перспективним фахівцям отримати відповідну роботу, заповнивши таким чином потреби перевізника у кадрах.

Republic Airways були потрібні технології, які б дозволили масштабувати проект, залучити до нього належну увагу потенційних кадрів (включаючи вже наявних співробітників) і забезпечити високий рівень їх підготовки та орієнтації у технологічних аспектах галузевої діяльності. З цією метою компанія вирішила запустити мобільну систему моделювання польотів із демонстраційними станціями віртуальної реальності за допомогою технологій Dell.

Рішення і результат

Мобільна система моделювання польотів із демонстраційними станціями віртуальної реальності, підтримувана Dell, надає візуалізацію настільки високого дозволу, що кожен, хто навчається, отримує ефект фактично повноцінного польоту. Тепер, незалежно від простою авіатехніки і кількості авіаперевезень компанії під час кризи, Republic Airways має можливість формувати пул кваліфікованих пілотів без використання фізичної техніки до того, як це буде критично необхідно. Крім того, проект дозволяє підключити до процесу і вже наявний персонал незалежно від спрямованості роботи кожного співробітника – для кращого розуміння всіх технологічних процесів польоту й отримання додаткових важливих навичок у галузі.

Технології Dell також забезпечують ефективну організацію та життєдіяльність внутрішніх корпоративних додатків компанії: вони знаходяться у системах конвергентної інфраструктури й розташовані у резервних центрах обробки даних із можливістю перемикання при відмові. З метою безпеки резервне копіювання даних виконується прямо до сховища, яке об’єднує обладнання та програмне забезпечення для автоматизованої системи резервного копіювання й відновлення, що дозволяє заощаджувати навіть ІТ-ресурси.

Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;