Охорона здоров'я

Region Midtjylland знизив витрати на ліки і підняв відсоток візитів до лікарів завдяки Tableau

~ 2 хв

Компанія оптимізувала призначення антибіотиків за рецептами, скоротивши кількість пацієнтів, які могли обійтися без цього виду препаратів. Також за допомогою Tableau постачальнику медичних послуг вдалося оптимізувати регулярність візитів пацієнтів до профільних лікарів, підвищивши показник з 60% до 90%

Region Midtjylland

Компанія

Region Midtjylland (Region Midt) – компанія, що відповідає за надання послуг охорони здоров’я у центральній частині Данії. Охоплення компанії – 1,3 мільйона датчан, які є пацієнтами шести медичних клінік.

Застосування Tableau в Region Midt

Region Midt використала Tableau для створення єдиного аналітичного рішення для самообслуговування, яке застосовують 2,5 тисячі співробітників компанії. Один з перших успішних проектів стосувався лікування антибіотиками. Вивчаючи дані новими способами, Region Midt скоротила втрати лікарських препаратів і, як наслідок, знизила сукупні витрати на ліки.

Tableau допомагає компанії просувати корпоративну культуру, керовану даними. Вони додають ясності рішенням, прийнятим лікарями, адміністраторами та менеджерами організації. Підхід, заснований на даних, розширює можливості користувачів, оптимізує якість обслуговування і покращує її.

Аналітика за принципом «від вищої ланки до нижчої» знижує як вартість ліків, так і час обслуговування одного пацієнта. Використовуючи Tableau компанія змогла впоратися з важким і терміновим завданням – розібрати заблоковані дані, приховані у електронних таблицях і внутрішніх системах. Дані зберігалися у безлічі джерел: у складській звітності, в таблицях Excel, у SAS і у віртуальних сховищах. У бізнес-аналітиків компанії не було достатньо інформації, необхідної для управління сучасної організацією охорони здоров’я.

Обравши Tablea після аналізу декількох рішень, доступних на ринку, аналітики почали використовувати дані по-новому: починаючи з витрат на медикаменти і до обслуговування пацієнтів. Витрати на ліки вдалося знизити дуже швидко. У минулому медична компанія не мала чіткої картини поширення антибіотиків. Застосувавши Tableau, аналітики надали клінічним фахівцям точну і своєчасну інформацію про призначення антибіотиків і їх розподілі між пацієнтами. Це призвело до різкого скорочення кількості непотрібних антибіотиків, що призначаються пацієнтам, і, як наслідок, до загального зниження вартості ліків.

Рішення Tableau допомогло скоротити час між прийомом пацієнтів, які направляються лікарем у лікарні, і фактичним призначенням. Раніше тільки 60% пацієнтів були оглянуті протягом 30 днів після видачі направлення. Tableau дозволило вивчати дані відповідних пацієнтів, встановлювати проблему і вирішувати її у найкоротші терміни. У результаті 90% потрапляють на прийом до профільного фахівця протягом 30 днів. Компанія має намір досягти 100% результату в цьому напрямку.

Єдина платформа Tableau забезпечує розуміння даних і спільну роботу з ними для всіх співробітників лікарень Region Midt. Компанія стандартизувала застосування Tableau паралельно з консолідованим сховищем даних Microsoft SQL Server. Це величезний крок вперед у наданні аналітики самообслуговування. Так будь-який співробітник може стати фахівцем з даних, оскільки весь процес обробки даних автоматизований, а їх візуалізація відбувається більш доступним і простим способом.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;