Телекомунікації

Publicis Media: формування звітності з Alteryx

~ 2 хв

Компанія застосувала можливості аналітичної платформи і перейшла від громіздкої ручної роботи до автоматизованого створення звітів – процес формування звітності тепер виконується у 2880 разів швидше, ніж до Alteryx

Publicis Media-Alteryx

Publicis Groupe – одна з найбільших комунікаційних груп у світі. Французька компанія обслуговує клієнтів по всьому світу, пропонуючи широкий спектр засобів масової інформації, маркетингу та людських ресурсів. Компанія застосувала Alteryx і перейшла від громіздкої ручної роботи до автоматизованого створення звітів – процес формування звітності тепер виконується у 2880 разів швидше, ніж до Alteryx.

Проблема

Аналітики в області науки про дані працюють з усіма агенціями у групі, в яку входить безліч клієнтів з різних вертикалей (споживчі товари, автомобілі, платне телебачення, уряд і т. Д.). У Alteryx був перенесений один з найбільш трудомістких проектів – підготовка і очищення даних.

Робоче рішення

Головна мета аналітиків полягала не у економії часу, а у тому, щоб мати можливість виконувати всі дії у одному місці, і не копіювати і не додавати файли на різні комп’ютери. Фахівці створили свій перший робочий процес у Alteryx за шість днів. Всі дії відбувалися у одному робочому процесі від початку до кінця, а підсумкові дані були готові для аналізу. Після освоєння Alteryx на скачування і вилучення всіх файлів, на завантаження в базу даних була потрібна лише 1 годину. На отримання готового звіту потрібно 2 години.

Робота з Alteryx була розділена на дві фази

Фаза 1

  • дотримання принципу Парето – 80% ефективності може бути забезпечено за рахунок 20% інструментів;
  • найбільша витрата часу у всіх агентствах припадала на звітність – різні формати, джерела і т. д;
  • створення звітів виконувалося із застосуванням базових інструментів, були зекономлені сотні годин роботи компанії, які фахівці могли витратити на інші важливі завдання;
  • було вирішено не використовувати Excel для ручного формування звітів (процес, на який у Excel йшло 3 дні, з Alteryx виконувався 30 секунд).

Фаза 2

  • зосередиться 20%, які залишилися, щоб підняти пропозицію продуктів;
  • вивчити інструменти прогнозування, просторові дані, аналіз кошика та моделювання/кластеризацию;
  • використовувати Alteryx Server в усьому агентстві, щоб заощадити ще більше часу і зняти навантаження з команди аналітиків.

У першому варіанті процесів Alteryx, який був побудований для того, щоб переконати керівництво почати користуватися аналітичною платформою, було відзначено 14-кратне прискорення процесів. У другому – процес формування звітності з Alteryx проходив вже у 2880 разів швидше! Одним з найбільших переваг Alteryx стала точність, якої неможливо досягти, працюючи у Excel.

Компанія Everest – офіційний партнер Alteryx в Україні зі статусом Premier Partner. Якщо ви бажаєте дізнатись детальну інформацію або вартість ліцензії Alteryx Designer та Alteryx Server, звертайтесь до нас.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;