Страхування

Провідний страховик США застосовує McAfee Endpoint Security для захисту ПК співробітників

~ 3 хв

McAfee Endpoint Security версії 10.5 закриває пробіл компанії у захисті кінцевих точок. Він забезпечує адаптивний захист від загроз і поведінковий аналіз, необхідний для захисту від сучасних складних загроз і загроз нульового дня

Insurance-Company

Шляхом переходу на McAfee Endpoint Security провідна страхова компанія з США (назва не повідомляється) зміцнила позицію в області безпеки, одночасно знизивши вплив на кінцевих користувачів. В результаті компанія отримала більше безпеки у проведенні операцій і в управлінні даними, вивільнила кілька годин на тиждень для інженерів з безпеки і забезпечила більш високий рівень захисту для користувачів.

Страховій компанії необхідно захищатися від програм-вимагачів і загроз нульового дня, а також запобігати випадковому доступу до шкідливих веб-сайтів і т. д. Однак всі ці процеси не повинні перешкоджати бізнес-операціям або знижувати продуктивність. Крім того, безпека повинна бути максимально ефективною. Сканування на віруси або усунення наслідків атаки шкідливого ПЗ (якій можна було запобігти) забирає дорогоцінний час у проектів, спрямованих на підвищення безпеки.

Як існуючий користувач McAfee Complete Endpoint Threat Protection, страхова компанія вирішила перейти від продуктів McAfee для кінцевих точок (програмне забезпечення McAfee VirusScan Enterprise, програмне забезпечення McAfee SiteAdvisor і McAfee Host Intrusion Prevention), що давно використовуються до спільної структурі McAfee Endpoint Security, яка об’єднує і оптимізує технології. McAfee Endpoint Security версії 10.5 закриває пробіл компанії у захисті кінцевих точок. Цей продукт забезпечує адаптивний захист від загроз та поведінковий аналіз, необхідний для захисту від сучасних складних загроз і загроз нульового дня.

Наслідком застосування рішення було збільшення продуктивності ЦП. Раніше на деяких ПК під час антивірусного сканування відбувалися скачки завантаження ЦП до 95%. З McAfee Endpoint Security ці сплески скоротилися максимум до 35%. На машинах з десятками тисяч архівних файлів сканування на наявність шкідливих програм могло виконуватися протягом декількох днів. Зараз користувачі не звертають уваги на перевірки безпеки на своїх ПК та ноутбуках. Сканування з нульовим впливом на користувача запускається тільки тоді, коли пристрій знаходиться у режимі очікування, і відновлюється після виключення або перезапуску. Час завантаження також скоротився. Після впровадження McAfee Endpoint Security служба ІТ-підтримки компанії також отримує на 80% менше звернень. Раніше вона отримувала від 5 до 10 звернень на тиждень або більше 25 звернень у місяць; з McAfee Endpoint Security – не більше 5 на місяць.

На додаток до платформи McAfee Endpoint Security страхова компанія покладається на безліч інших продуктів McAfee. До них відносяться McAfee Complete Endpoint Threat Protection Suite, McAfee Management for Optimized Virtual Environments (MOVE) AntiVirus, McAfee Complete Data Protection, McAfee Network Security Platform для виявлення і попередження мережевих вторгнень, McAfee Web Gateway, McAfee Advanced Threat Defense для динамічної пісочниці і розширеного виявлення загроз, що ухиляються та McAfee Threat Intelligence Exchange, який обмінюється даними про погрози з декількох джерел через ресурси, які використовують рівень обміну даними. Оскільки інфраструктура McAfee Endpoint Security підключається через DXL, McAfee Threat Intelligence Exchange дозволяє отримувати інформацію про погрози безпосередньо від McAfee Advanced Threat Defense та навпаки, забезпечуючи більш надійне виявлення загроз і прискорення реагування. Наприклад, якщо сумнівний файл намагається завантажитися на кінцевій точці страхової компанії, він негайно поміщається у карантин і безпечно відправляється в ізольоване програмне середовище McAfee Advanced Threat Defense для негайної перевірки. Якщо McAfee Advanced Threat Defense визначає, що файл є шкідливим, ця інформація передається через McAfee Threat Intelligence Exchange на всі пристрої, підключені до DXL, включаючи всі кінцеві точки компанії і McAfee Web Gateway.

Фахівці з інформаційної безпеки Everest допоможуть підібрати, налаштувати і забезпечити безперебійну роботу рішень для захисту даних у компанії. Щоб захистити свій бізнес від кіберзагроз звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;