Охорона здоров'я

Протистояння кібератак і вірусам за допомогою Bitdefender для ефективного адміністрування безпеки в медустанові

~ 2 хв

Рішення дає можливість забезпечити комплексний, надійний захист ІТ-інфраструктури і регулює рівень технічних навантажень з повним охопленням різних цифрових систем

Bitdefender

Суть проблеми

ІТ-фахівці Університетської лікарні Лутон і Данстейбл (L & D) зіткнулися з серйозною кібератакою, яка могла завдати непоправної шкоди інформаційно-технічній інфраструктурі підприємства, але, в кінцевому рахунку, змогли впоратися із загрозою. Після інциденту питання забезпечення максимально ефективної системи безпеки даних і процесу швидкого і завчасного виявлення ризикових ситуацій стало одним з пріоритетних.

Вибір був зроблений на користь рішення GravityZone від Bitdefender, так як дана система базується на прогресивних можливостях ML і AI для запобігання найскладніших атак. Крім того, завдяки оптимізації та автоматизації ряду робочих процесів вона дозволяє значно знизити навантаження на всі технічні ресурси, не обмежуючи їх продуктивність і не перешкоджаючи безперебійній роботі вже наявного програмного забезпечення.

Що пропонує Bitdefender?

Компанія Bitdefender – світовий лідер в області кібербезпеки, що розробляє і випускає антивіруси, фаєрволи та антиспамовий рішення, і налічує близько 500 мільйонів індивідуальних і корпоративних користувачів в 150 країнах світу.

Програмні продукти Bitdefender доступні для різних операційних систем, включаючи Microsoft Windows, різні дистрибутиви Linux і FreeBSD, а також для мобільних пристроїв на базі iOS і Android – як для користувачів, так і для корпоративного захисту BYOD. Антивірусний захист для віртуальної інфраструктури підтримує практично будь-які платформи віртуалізації: VmWare, HyperV, Citrix, Linux, Nutanix, KVM, Red Hat і інші.

GravityZone – рішення, яке може бути встановлено локально або перебувати в хмарі Bitdefender. Передбачає багатошаровий захист з перевіреною навчальністю аналізу загроз, передовим евристичним аналізом, анти-шифрувальником, потужним анти-exploit, базами шкідливих програм, Firewall і управлінням пристроями.

Як L & D використовує Bitdefender?

За допомогою інструментів Bitdefender лікарня реалізувала можливість забезпечити комплексний, надійний захист ІТ-інфраструктури, включаючи понад 8 тисяч віртуальних десктопів – робочих і призначених для користувача, а також всіх серверів, робочих станцій і внутрішньої комунікаційної мережі.

GravityZone регулює рівень технічних навантажень з повним охопленням різних цифрових систем лікарні, включаючи Citrix XenDesktop, Microsoft Hyper-V, Microsoft Azure і VMware. Використовувані L&D додатки, які знаходяться під захистом Bitdefender, включають, серед інших, систему управління пацієнтами DXC, рентгенологічну систему Caresteam PACS (Picture Archiving Communication System), систему управління документами Evolve і систему управління фінансами Agresso. Bitdefender запобігає їх зараженню шкідливим ПЗ, забезпечує ефективне автоматизоване адміністрування безпеки у хмарі, централізоване управління даними для їх збереження, а також допомагає стабілізувати і поліпшити комунікацію і взаємодію з користувачами при використанні систем Trusts – завдяки безперебійній роботі внутрішньої мережі. При цьому ключовими особливостями рішення GravityZone є простота застосування, стабільність роботи і універсальність при необхідності масштабування на рівні всієї організації.

Коментар спеціаліста
Олексій Нестеренко
менеджер по роботі із корпоративними клієнтами

За допомогою інструментів Bitdefender лікарня реалізувала можливість забезпечити комплексний, надійний захист ІТ-інфраструктури, включаючи понад 8 тисяч віртуальних десктопів – робочих і призначених для користувача, а також всіх серверів, робочих станцій і внутрішньої комунікаційної мережі.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Олексій Нестеренко
менеджер по роботі із корпоративними клієнтами

    ;