Рітейл та eCommerce

Proportunity – цифровий аналітичний сервіс для пошуку нерухомості – розширює можливості штучного інтелекту у партнерстві з Intel

~ 2 хв

Рішення Intel AI Builders допомагає прискорити розробку додаткових функцій аналітики й розгортати їх у найкоротші терміни

Proportunity-Intel

Запит

Proportunity – початково сам по собі інноваційний сервіс у ритейлі, що працює на базі штучного інтелекту та покликаний із максимальною точністю ідентифікувати будинки та перспективні райони Лондона для економії коштів при купівлі або оренді нерухомості.

Складаючи перелік пропозицій та аналізуючи ринок, Proportunity в цілому оцінює близько 150 різних чинників, які витягує з багатьох джерел даних – як загальнодоступних, так і від приватних постачальників. З урахуванням того, наскільки дорого коштує лондонське житло, проєкт є унікальною знахідкою для тих, хто все ж таки зважився на його придбання – разове або в кредит. І, тим не менш, навіть такий прогресивний продукт потребує підкріплення у вигляді перевірених рішень, і в даному випадку в якості партнера для розвитку та масштабування була обрана програма Intel AI Builders.

Рішення та результат

Intel AI Builders допомагає Proportunity прискорювати розробку додаткових AI-сервісів і розгортати їх у найкоротші терміни за рахунок доступу до не менш інноваційних технологій Intel й інженерного досвіду компанії.

Від початку Proportunity розглядає дані для обробки та аналізу за двома категоріями: за власністю й за місцевістю. Дані за власністю характеризують окремі будинки та основні змінні – історію цін, площу, планування, тип нерухомості. Дані за місцевістю включають геолокацію, специфіку району й об’єкти, що знаходяться поруч, поштовий індекс, рік побудови, поверховість і кількість квартир. Дані за районами представлені менш детальною інформацією, зазвичай на рівні поштового індексу, але в той же час можуть включати аналіз рівня злочинності/безробіття серед місцевого населення, демографічні особливості та особливості транспортної інфраструктури.

Багато з таких даних стають доступні для держустанов і урядових органів, а тому якість здійснюваних додатком досліджень критично важлива. З урахуванням того, що ринок житла нестабільний і мінливий залежно від безлічі чинників, Proportunity потрібно використовувати відразу кілька аналітичних моделей і постійно створювати прототипи нових. Завдання не з простих, але виявилося більш ніж підйомним для процесорів Intel.  Завдяки Intel AI Builders сервіс може швидко створювати нові моделі, які при цьому максимально точно відповідають поточним і непердбачуваним змінам на ринку нерухомості. Більше того, на базі отриманих прототипів Proportunity тепер може формувати цілі оптимізовані бібліотеки з даних і аналітичних моделей, а також інтегрувати додаткові опції з використанням можливостей AI.

Компанія Everest є офіційним партнером Intel зі статусом Gold в Україні. Звертайтесь до нас, якщо бажаєте купити рішення Intel в Україні.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;