Охорона здоров'я

Прогресивні технології віртуалізації та зберігання даних Dell для ефективної та безпечної роботи

~ 2 хв

Рішення забезпечують оптимізацію, маневреність і масштабованість ресурсів у стислі терміни, дозволяючи економити час й удосконалити робочі процеси

American Red Cross, Dell

Суть проблеми

American Red Cross щорічно забезпечує близько 40% всіх постачань крові у США від понад 2,8 млн. добровільних донорів. Коли мова йде про допомогу в порятунку життів і наданні найважливіших методів лікування, час грає вирішальне значення. Добровольці та співробітники мають швидко приймати рішення, а доставка крові пацієнтам повинна бути не лише швидкою, а й максимально безпечною.

Організація працює цілодобово, залучає велику кількість технологічних інструментів і несе відповідальність за вирішення логістичних питань, а тому постійно потребує високо ефективної оптимізації своїх ресурсів і високо продуктивної системи їх розподілу. За останні два роки American Red Cross суттєво перебудував свою ІТ-інфраструктуру, модернізувавши та забезпечивши віртуалізацію центрів обробки даних, щоб зробити їх більш безпечними й при цьому доступними для співробітників і добровольців у мобільних середовищах. Нові можливості з’явилися завдяки використанню рішень Dell EMC XtremIO і VMware. 

Що пропонує Dell?

Dell – одна з найбільших і прогресивних технологічних корпорацій, яка, крім виробництва та реалізації комп’ютерної техніки, надає широкий спектр інноваційних програмних рішень, цифрових інструментів і послуг, забезпечуючи їх комплексне впровадження та підтримку. Розроблюване програмне забезпечення допомагає ефективно та швидко здійснити цифрову трансформацію всередині компанії або організації незалежно від галузі та напрямку діяльності: підвищити продуктивність ІТ-інфраструктури, оптимізувати ресурси, адаптувати необхідні технології до конкретних бізнес-цілей, убезпечити дані та ІКТ-процеси.

Як American Red Cross використовує Dell?

Завдяки потужній технологій віртуалізації VMware American Red Cross скоротив витрати на управління зображеннями і може надавати більше 10 тисячам користувачів доступ до необхідних цифрових інструментів, дозволяючи швидко запускати програми зі свого центру обробки даних – навіть у тих випадках, коли пропускна здатність обмежена. Рішення забезпечує оптимізацію, маневреність і масштабованість ресурсів у стислі терміни.

American Red Cross також перенесли всі свої критично важливі програми до нового центру обробки даних, використовуючи хмарний сервіс для організації ефективності та безпеки роботи на місцях. З цією метою організація використовує вбудований масив зберігання даних Dell EMC XtremIO, завдяки чому ЦОД працює на 50% швидше.

Dell є лідером в наданні інноваційної та хмарної інфраструктури, систем зберігання, серверів, надійних рішень, робочих станцій та рішень безпеки для клієнтів у різних галузях промисловості. Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;