Охорона здоров'я

Прогресивні технології віртуалізації та зберігання даних Dell для ефективної та безпечної роботи

~ 2 хв

Рішення забезпечують оптимізацію, маневреність і масштабованість ресурсів у стислі терміни, дозволяючи економити час й удосконалити робочі процеси

American Red Cross, Dell

Суть проблеми

American Red Cross щорічно забезпечує близько 40% всіх постачань крові у США від понад 2,8 млн. добровільних донорів. Коли мова йде про допомогу в порятунку життів і наданні найважливіших методів лікування, час грає вирішальне значення. Добровольці та співробітники мають швидко приймати рішення, а доставка крові пацієнтам повинна бути не лише швидкою, а й максимально безпечною.

Організація працює цілодобово, залучає велику кількість технологічних інструментів і несе відповідальність за вирішення логістичних питань, а тому постійно потребує високо ефективної оптимізації своїх ресурсів і високо продуктивної системи їх розподілу. За останні два роки American Red Cross суттєво перебудував свою ІТ-інфраструктуру, модернізувавши та забезпечивши віртуалізацію центрів обробки даних, щоб зробити їх більш безпечними й при цьому доступними для співробітників і добровольців у мобільних середовищах. Нові можливості з’явилися завдяки використанню рішень Dell EMC XtremIO і VMware. 

Що пропонує Dell?

Dell – одна з найбільших і прогресивних технологічних корпорацій, яка, крім виробництва та реалізації комп’ютерної техніки, надає широкий спектр інноваційних програмних рішень, цифрових інструментів і послуг, забезпечуючи їх комплексне впровадження та підтримку. Розроблюване програмне забезпечення допомагає ефективно та швидко здійснити цифрову трансформацію всередині компанії або організації незалежно від галузі та напрямку діяльності: підвищити продуктивність ІТ-інфраструктури, оптимізувати ресурси, адаптувати необхідні технології до конкретних бізнес-цілей, убезпечити дані та ІКТ-процеси.

Як American Red Cross використовує Dell?

Завдяки потужній технологій віртуалізації VMware American Red Cross скоротив витрати на управління зображеннями і може надавати більше 10 тисячам користувачів доступ до необхідних цифрових інструментів, дозволяючи швидко запускати програми зі свого центру обробки даних – навіть у тих випадках, коли пропускна здатність обмежена. Рішення забезпечує оптимізацію, маневреність і масштабованість ресурсів у стислі терміни.

American Red Cross також перенесли всі свої критично важливі програми до нового центру обробки даних, використовуючи хмарний сервіс для організації ефективності та безпеки роботи на місцях. З цією метою організація використовує вбудований масив зберігання даних Dell EMC XtremIO, завдяки чому ЦОД працює на 50% швидше.

Dell є лідером в наданні інноваційної та хмарної інфраструктури, систем зберігання, серверів, надійних рішень, робочих станцій та рішень безпеки для клієнтів у різних галузях промисловості. Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Everest пропонує комплексні послуги центрів обробки даних, побудову та обслуговування складних системних платформ, включаючи відповідні апаратні та програмні компоненти, а також послуги адміністрування. Для впровадження рішень звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;