Охорона здоров'я

Посилення безпеки трафіку даних в медустанові за допомогою інтелектуальної платформи Fidelis Cybersecurity

~ 2 хв

Рішення створює свого роду «затравки» для кіберзлочинців і шкідливих програм з метою їх ідентифікації та своєчасної нейтралізації

Суть проблеми

Університетська дитяча лікарня – одна з провідних північноамериканських медустанов, що спеціалізується на педіатричній і акушерській допомозі у великих містах, налічує близько 5000 співробітників і волонтерів, і реєструє більше 500 000 відвідувань пацієнтів на рік. Інформаційні цифрові системи лікарні включають в себе близько 7000 кінцевих точок і серверів, щодня використовуваних тисячами користувачів. Безпечне співробітництво в рамках всіх підключених діючих систем, які містять важливу організаційну, фінансову і закриту медичну інформацію (PHI), здійснюється завдяки HIPAA-сумісній послузі BOX.

Як і багато інших великих організації, зокрема, у сфері охорони здоров’я, лікарня піддається загрозі кібератак і періодично стикається з інцидентами порушення безпеки мережі і вимог дотримання конфіденційності даних. З урахуванням того, що далеко не кожна технологія може гарантувати повний захист інформації та ІТ-інфраструктури, пошук найбільш підходящого і надійного рішення, яке змогло б максимізувати ресурси безпеки, зосередившись виключно на реальних загрозах, став для лікарні пріоритетним завданням.

Що пропонує Fidelis Cybersecurity?

Fidelis Cybersecurity представляє уніфіковану платформу, яка об’єднує аналіз мережевого трафіку, цифрову криміналістику і реагування на інциденти для забезпечення найбільш швидкого виявлення загроз, забезпечуючи при цьому ML-інструменти для їх попередження і припинення. Використовуючи Fidelis, клієнти отримують видимість через весь мережевий, поштовий і хмарний трафики, можливість віддаленого управління всіма ІТ-системами та активами даних, інтелектуальний аналіз аномалій і загроз, а також їх ефективне і швидке запобігання.

Рішення Fidelis Deception забезпечує профілювання локальних і хмарних середовищ для класифікації всіх мереж, активів і шляхів їх зв’язку; класифікацію всіх типів активів даних, включаючи корпоративні пристрої IoT (принтери, сервери, камери, маршрутизатори і т.д.); аналіз внутрішньої і зовнішньої активності, веб-трафіку, роботи браузерів і операційних систем; зачистку і ліквідацію «сліпих зон» для невідомих ресурсів, включаючи застарілі системи і тіньові ІТ; оцінку можливих ризиків для тих чи інших ІТ-систем і даних з урахуванням їх специфіки.

Як Університетська дитяча лікарня використовує Fidelis Cybersecurity?

Зупинившись на вирішенні Fidelis Deception, медзаклад отримав переваги у вигляді високоефективної мережевої безпеки, глибокого і точного аналізу всіх протікаючих цифрових процесів і зниження робочого навантаження на них, зрозумілої системи управління інтелектуальними інструментами протистояння кіберзагрозам на всіх рівнях взаємодії різних ІТ-рішень, і максимально прозорого трафіку даних, який спочатку несе у собі ризики порушення конфіденційності інформації.

Відстеження і моніторинг ймовірних загроз в рамках конкретного рішення здійснюється завдяки спеціальному ПЗ на базі AI, яке створює свого роду «затравки» для передбачуваних кіберзлочинців і шкідливих програм з метою їх ідентифікації та нейтралізації. Таким чином, більшість кібератак вдається попереджати задовго до того, як вони можуть бути здійснені.

Коментар спеціаліста
Олексій Нестеренко
менеджер по роботі із корпоративними клієнтами

Стрімкі темпи розвитку сучасних медичних інформаційних систем призводять до серйозної проблеми - захисту персональних даних. На сьогоднішній день існує безліч засобів захисту інформації, запобігання несанкціонованого доступу і витоку інформації з різним ступенем ефективності. Проте всі розуміють, сподіваюся, що 100% захисту не існує! У цих умовах рішення від Fidelis Cybersecurity - Fidelis Deception, стає останнім так би мовити «форпостом» у вашому захисті після злому периметра і дозволить вам не просто зупинити зловмисника, але й перейти в контрнаступ.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Олексій Нестеренко
менеджер по роботі із корпоративними клієнтами

    ;