Транспорт та логістика

Постачальник технологічних логістичних рішень Aramex застосовує MobiControl для контролю активів

~ 3 хв

Працюючи з SOTI і застосовуючи MobiControl, Aramex не тільки упорядкував свої функції управління, а й забезпечив відчутну економію робочого часу та робочої сили. Перехід від ручних процесів до MobiControl радикально трансформував здатності компанії з відстеження активів і максимізував операційну ефективність

SOTI, Aramex

Компанія

Aramex є провідним світовим постачальником транспортних і логістичних рішень. У компанії зі штаб-квартирою в Йорданії працює 12 тисяч співробітників, філії Aramex розташовані в 60 країнах світу. Спектр послуг компанії: міжнародна та внутрішня експрес-доставка, експедирування вантажів, логістика та складське господарство, а також рішення для обліку та управління інформацією.

Проблема

Для підтримки надійності і високої доступності експрес-доставки служби Aramex всі транспортні засоби компанії оснащувалися пристроями відстеження, які контролювалися вручну. Визначити кількість всіх діючих пристроїв, їх розташування і статусів було проблематично. А коли приходила черга оновлень, видимість пристроїв була недостатньою (приходили тільки повідомлення про сканування товарів при доставці). Також не було можливості генерувати звіти про поточний стан пристроїв з точки зору заряду батареї, пам’яті. Пошук несправностей для Aramex був ще більшою проблемою, оскільки IT-команда не могла взаємодіяти з пристроями віддалено. Єдиний спосіб домогтися цього – повернути на склад в кінці зміни, що вимагало б великої кількості часу і зусиль.

Рішення

MobiControl від SOTI стало унікальною пропозицією на ринку, яка забезпечувала необхідні управлінські можливості. Aramex повинен був охопити безліч точок: технікам була потрібна здатність взаємодіяти з пристроями в польових умовах, коли не було можливості з’ясувати, в якому стані батарея, пам’ять, який рівень Wi-Fi і чи були на ньому оновлені додатки. Рішення MobiControl дозволило Aramex не тільки відслідковувати свої пристрої, але і переглядати в режимі реального часу всю інформацію про них, в тому числі IP-адреси і рівень Wi-Fi. MobiControl дозволило менеджерам отримати звітну інформацію про всі мобільні пристрої і будь-які проблеми, пов’язані з ним. Актуальний звіт тепер можна генерувати у будь-який час. Цілодобове GPS-відстеження гарантує, що Aramex завжди зможе знайти пристрій і/або користувача. Зараз компанія швидко ідентифікує пристрої, які покинули ключові області, легко відстежує маршрути доставки, ефективно перенаправляє доставку і визначає водіїв, які відхиляються від призначеного маршруту.

Замість того, щоб відправляти пристрої у штаб-квартиру для передачі оновлень по кабелю, MobiControl дозволяє запускати оновлення одним клацанням миші, і виводити їх в ефір у режимі реального часу. Дані процеси скорочують навантаження на IT-відділ. Додатковою перевагою є те, що IT-адміністратори можуть налаштовувати оновлення та правила безпеки для підключення одного, декількох або всіх пристроїв по бездротовій мережі (це економить 80% часу на відновлення). Значно покращилася якість усунення неполадок. Адміністратори віддалено керують пристроєм, ніби він знаходиться у них в руках, немає необхідності направляти обладнання на головний склад для ремонту. Відповідно, витрати на усунення неполадок також знизилися (на 60%).

Працюючи з SOTI і застосовуючи MobiControl, Aramex не тільки упорядкував свої функції управління, а й забезпечив відчутну економію робочого часу та робочої сили. Перехід від ручних процесів до MobiControl радикально трансформував здатності компанії з відстеження активів і максимізував операційну ефективність.

;