Державний сектор

Політехнічний університет Гонконгу застосовує Alteryx для прогнозування кількості студентів

~ 3 хв

Alteryx інкапсулює операції у зрозумілі блоки: завантаження даних, відображення/перетворення і параметризація, моделювання та створення вихідних даних. У процесах застосовуються різні статистичні моделі для індиферентних типів даних/сценаріїв. Робочий процес Alteryx швидкий і масштабований – кожен запуск займає близько 2 хвилин

The-Hong-Kong-Polytechnic-University

Огляд варіанту використання

Будь-яка організація в умовах сучасного розвитку технологій хоче виділятися навичками обробки даних, і університети не виняток. Багато університетів і коледжів не беруть до уваги ту конкурентну перевагу, яке можуть надати їх дані, оскільки їх стримують ручні, повільні і схильні до помилок процеси. Аналітики-дослідники, що працюють в Управлінні інституційних досліджень і планування (IRPO) Гонконгського політехнічного університету (HKPolyU) працюють з даними день у день, не маючи досвіду в області комп’ютерних наук. Раніше команда обробляла дані за допомогою Access і Excel, і це створювало безліч проблем. Alteryx дозволив аналітикам більш ефективно керувати даними – від очищення даних до розширеного аналізу, який був би неможливий з використанням ручних методів, наприклад, СУБД або SQL.

Бізнес-завдання

Основні завдання IRPO включають такі процедури, як стратегічне планування, статистична звітність та обчислення KPI, а також іншу спеціальну динамічну аналітику, таку як аналітика досліджень і аналіз рейтингів. Кінцева мета, однак, завжди полягає у тому, щоб надати правильну інформацію для допомоги у прийнятті рішень.

Більшість вищих навчальних закладів Гонконгу фінансуються державою. Хоча набір студентів може бути не таким конкурентним, як навчальні заклади у інших країнах, точне прогнозування кількості студентів має вирішальне значення для внутрішнього планування, тобто розподілу приміщень, розробки програм, найму персоналу, ІТ-інфраструктури та складання бюджету.

Раніше обчислення строго керувалися Access і Excel для виконання прогнозів числа студентів з такими точками даних, як демографічні дані, результати іспитів, записи про реєстрацію суб’єктів і т. д. Кожен рік співробітник отримував основні дані з більш ніж 300 запитів у Access, об’єднував їх з даними з інших джерел, а потім імпортував проміжні дані у Excel. Звідти дані будуть оброблятися суворо по формулі Excel. У результаті дані, які були експортовані в Excel з Access, були досить трудомісткими для розуміння (кольори, виділення, вкладена формула і т. д). Оскільки розмір даних з часом збільшувався, а критерії обчислень ускладнювалися, аналітика виявили, що цей метод схильний до помилок і його важко перевірити ще раз. Помилки можуть бути пов’язані з вихідними даними або помилками у Excel.

Цей спосіб прогнозування кількості студентів був досить примітивним. Ще одна проблема полягала у тому, що знання процесу мали всього кілька співробітників, отже, його було складно поліпшити. Більш того, для роботи з базою даних Access потрібні знання SQL і СУБД. До того ж, якби хтось із співробітників звільнився, довелося б починати все спочатку, навчаючи нового співробітника потрібним навичкам. Університет витрачав мінімум 1 місяць на підготовку даних таким способом.

Опис робочого рішення

Робочий процес Alteryx допомагає аналітикам університету скласти карту прогнозування. Alteryx інкапсулює операції у зрозумілі блоки: завантаження даних, відображення/перетворення і параметризація, моделювання та створення вихідних даних. У процесах застосовуються різні статистичні моделі для індиферентних типів даних/сценаріїв. Цей конкретний робочий процес Alteryx швидкий і масштабований – кожен запуск займає близько 2 хвилин. Фахівці також використовують інструменти в Alteryx, щоб створити кращу статистичну модель для проектування своїх даних. Раніше через складність файлів Excel вони могли робити прогнози тільки на рівні навчальної програми. А за допомогою робочого процесу Alteryx можна перейти на рівень учнів і врахувати набагато більше факторів у новій моделі.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;