Охорона здоров'я

Поліпшення аналітики та продуктивності даних для обслуговування клієнтів від Segment у галузі медицини

~ 2 хв

Рішення дозволяє відстежувати частоту надходження повідомлень, знімаючи навантаження з сервісної служби, та автоматизує частину функцій, включаючи обробку заявок й аналіз ключових потреб

Суть проблеми 

Dialogue – віртуальна платформа з медобслуговування, яка допомагає компаніям підтримувати здоров’я своїх співробітників, пропонуючи першокласні варіанти допомоги в режимі онлайн. Сервіс доступний у вигляді додатку на смартфоні або веб-інтерфейсу на стаціонарному комп’ютері. 

Одним із секретів успіху Dialogue є використання аналітики даних для ефективного забезпечення віртуальних послуг, формат яких від початку був орієнтований на мету заощадити час стандартним медустановам. 

Сервіс успішно справляється з онлайн-консультуванням медпрацівників, в той час як останні можуть займатися лікуванням пацієнтів без необхідності відлучитися від своєї роботи. До початку 2019 року Dialogue розширив масштаби своїх операцій, щоб підтримати понад 300 000 життів. Однак, на тлі успішної реалізації своєї концепції, Dialogue зіткнувся з проблемою оптимізації ІТ-інфраструктури та перевантаженістю користувальницького додатку. Крім того, компанія потребувала більш швидкої та ефективної аналітики даних, продуктивність яких падала при високих показниках активності клієнтів. 

Що пропонує Segment?

Segment – це платформа-постачальник послуг Customer Data Infrastructure (CDI) для роботи з інформацією про клієнтів. Спрощує збір, аналіз, трактування та архівування даних, отриманих із цифрових джерел (веб-сайтів і додатків). Дозволяє спростити процес обробки інформації, підключення нових діджитал-інструментів для моніторингу продуктивності, інформування про процеси прийняття рішень і створення унікальних користувальницьких інтерфейсів. Є додаткові інструменти для визначення особи користувача та об’єднання даних окремих споживчих груп з метою отримання цілісного уявлення про їхні дії та пріоритети у здійсненні покупок.

Як Dialogue використовує Segment?

Segment допомагає компанії поліпшити аналітику та продуктивність даних, сегментовано розподіляти й акумулювати ключову інформацію за завданнями, прискорити обробку клієнтських запитів і розширити можливості групи розробників завдяки зручному сервісу самообслуговування. Доступні цифрові інструменти платформи відстежують частоту надходження користувальницьких повідомлень, знімаючи навантаження з сервісної служби, і автоматизують частину функцій, включаючи обробку заявок й аналіз ключових потреб.  Завдяки сегментації робочих віртуальних вікон забезпечується видимість роботи всієї команди.

Крім того, за допомогою Segment компанія Dialogue тестує новий навігаційний користувальницький інтерфейс, в якому основна увага приділяється збереженню статусу пацієнта для найбільш чіткого визначення подальших дій персоналу. Нинішня навігація відтепер оптимізована для максимально правильних варіантів рішень, що приймаються, в результаті чого сервіс був поліпшений у короткі терміни майже на 30% і долучив більше клієнтів.  А завдяки рішенням з аналітики даних для таких інструментів, як Intercom і Amazon Kinesis, Dialogue може піклуватися про 300K+ користувачів у режимі реального часу – без перебоїв і не відчуваючи проблем із технічним забезпеченням.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;