Державний сектор

Petro.ai застосовує TIBCO Spotfire як аналітичної платформи

~ 2 хв

Використання платформи дозволяє компанії бути партнером по науці про дані і радником для клієнтів з нафтогазової галузі, дає можливість надавати робочі рішення для впровадження в компаніях-партнерах

Petro-Ai

Про компанію

Petro.ai – компанія, що спеціалізується на науці про дані і їх застосуванні в індустрії енергетики. Petro.ai використовує штучний інтелект і машинне навчання для об’єднання даних на єдиній інтегрованій платформі. Також у роботі застосовують автоматичне прогнозування, геометричні моделі та інші технології.

Завдання

У нафтогазовій галузі застосовується безліч інструментів і різне програмне забезпечення, саме тому Petro.ai побачила можливість об’єднати у даній галузі технології з наукою про дані. Будучи фахівцями за даними, експерти компанії потребували технологій, які дозволили б вирішувати існуючі проблеми, а не перетворювати компанію на майстерню з обслуговування програмного забезпечення. З моменту свого заснування Petro.ai використовувала TIBCO Spotfire у якості своєї аналітичної платформи.

Кожен з клієнтів компанії знаходиться на власній кривій зрілості в області науки про дані. Це означає, що Petro.ai досить часто доводиться дізнаватися, що саме необхідно клієнту, а потім адаптувати наявні рішення під актуальні завдання. В даний час компанія створила велике співтовариство користувачів, яке формує своєрідний ринок аналітики. У нафтогазовій галузі аналітика має вирішальне значення. Нещодавно Petro.ai запустила перший у своєму роді магазин аналітичних додатків Exchange.ai, побудований на TIBCO Spotfire. Користувачі можуть самі визначити свій рівень складності і побачити, які види аналітики доступні їм для підвищення їх рівня аналітичної спроможності.

TIBCO Spotfire для енергетики

Існують сотні аналітичних варіантів використання і сотні тисяч користувачів Spotfire у глобальній енергетичній галузі, які постійно знаходять нові методи вивчення і використання даних для поліпшення діяльності своїх організацій. Серед завдань, які вирішує даний інструмент, можна виділити:

  • аналіз місця буріння;
  • оцінку кінцевого виробництва;
  • допомога торговим компаніям у відкритті нових можливостей і дотриманні нормативних вимог;
  • аналіз істинної маржі продукції;
  • надання допомоги енергетичним компаніям в аналізі прогнозів споживчого попиту.

Інструменти аналітики даних Spotfire забезпечують глибину функціональності у поєднанні зі швидкістю і простотою використання.

Переваги використання

Petro.ai пропонує безліч рішень за допомогою Spotfire. Деякі з основних варіантів використання Spotfire включають поліпшення резервування запасів, пошук можливостей для капітального ремонту у польових умовах і скорочення часу простою. Як інший приклад можна привести збільшення річного доходу компанії на 10 млн. дол. за рахунок виявлення та оптимізації кандидатів на стимуляцію родовища. Petro.ai заощадила 120 мільйонів доларів за три роки, побудувавши інформаційну кімнату для продажу активу і визначивши терміни капітального ремонту і відкриття нових свердловин.

Everest впроваджує системи бізнес-аналізу (Business Intelligence, BI) на підприємстві з нуля: від проведення аудиту та побудови готової аналітичної системи до візуалізації даних і створення звітів.
Для детальної консультації звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;