Телекомунікації

Перевірка функцій і продуктивності постійної пам’яті від Intel для підвищення швидкості консолідації серверів

~ 3 хв

Рішення дозволяє підвищити ефективність використання простору центру обробки даних й оптимізувати сховище даних

intel optane memory

Суть проблеми

SoftBank надає прогресивні комунікаційні послуги, розробляючи оптоволоконні схеми для фіксованого та корпоративного зв’язку, а також просуваючи технологічні розробки та демонстраційні експерименти для нових сервісних рішень із використанням передових технологій (AI, IoT, робототехніка, автоматизація, прискорені передача та обмін даними у 5G). Інноваційні продукти SoftBank стали незамінними для багатьох і у повсякденному житті, і у бізнесі.

В якості оператора зв’язку SoftBank використовує понад 10 тис. віртуальних машин для своєї внутрішньої ІТ-інфраструктури, в основному для критично важливих інформаційних систем, якими користуються близько 45 тис. співробітників компанії та партнерів, а також додатків, що використовуються у повсякденних операціях (системи центру обробки викликів, онлайн-продажів і реалізації споживчих послуг, білінгових систем, хмарних сервісів і т. д.).

З моменту об’єднання SoftBank Mobile, SoftBank BB, SoftBank Telecom і Y!Мobile у 2015 році компанія управляла відразу декількома розподіленими центрами обробки даних. Вже понад 10 років SoftBank представляє платформу віртуалізації для підвищення ефективності інфраструктури, але апаратне забезпечення застаріває по функціоналу, а число операційних збоїв збільшується з кожним роком. Також, із зростанням кількості віртуальних машин, істотно зростала потреба у стійковому просторі в центрі обробки даних, а швидкість виділення пам’яті майже досягла межі у 100%.

Що пропонує Intel?

Intel Corp.  – найкрупніша у світі компанія-виробник напівпровідникових елементів і пристроїв, найбільш відома як розробник і виробник x86-серії мікропроцесорів і процесорів для IBM-сумісних персональних комп’ютерів. Займається розробкою, виробництвом і продажем комп’ютерних продуктів і технологій, використовуючи можливості AI, IoT, хмарних обчислень, пам’яті і програмованих рішень, зв’язку 5G.

Компанія працює, зокрема, в наступних сегментах: Група клієнтських обчислень (CCG), Група центрів обробки даних (DCG), Група Інтернету речей (IOTG), Група рішень для незалежної пам’яті (NSG), Програмовані рішення (PSG). Виробляє більшість своїх продуктів на власних виробничих потужностях, що дозволяє контролювати якість, швидкість і гнучкість процесу.

Як SoftBank використовує Intel?

SoftBank використовує постійну пам’ять Intel Optane. Рішення забезпечує високу продуктивність і велику ємність постійної пам’яті, завдяки чому прискорюється консолідація серверів і зменшення навантаження на загальну ІТ-інфраструктуру.

Компанія надає комерційне середовище з 16 серверами, 2 мережевими пристроями й 1 блоком зберігання в одній серверній стійці. На цей раз два з 16 серверів у серверній стійці були замінені оціночними машинами Intel, і перевірка була виконана без зміни конфігурації мережі, сховища або середовища віртуалізації VMware.

Валідація проводилася протягом тримісячного періоду з липня по вересень 2019 року. В процесі було з’ясовано, що орієнтовна вартість однієї віртуальної машини може бути знижена на 41%. Крім того, за результатами перевірки було виявлено, що ємність виділення пам’яті для кожної віртуальної машини може бути збільшена на 33%, завдяки чому їх можна розмістити в три рази більше. Збільшуючи коефіцієнт консолідації на кожен фізичний сервер, кількість стійкових установок для річної потреби також скорочується, що дозволяє підвищити ефективність використання простору центру обробки даних. Загальне сховище також має зменшуватися пропорційно до кількості стійок.   З огляду на успішність застосовуваного рішення, SoftBank планує замінити постійною пам’яттю Intel Optane всі платформи віртуалізації, випущені після лютого 2020 року. Компанія також розглядає можливість застосування Intel Optane в областях бази даних і периферійних обчислень із множинним доступом (MEC).

Компанія Everest є офіційним партнером Intel зі статусом Gold в Україні. Звертайтесь до нас, якщо бажаєте купити рішення Intel в Україні.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;