Телекомунікації

Оперативний аналіз проблематики мережі та поточних даних від Sqream для телекомунікаційного оператора

~ 2 хв

Рішення здатне задовольнити не лише вимоги до формату роботи компанії, а й вимоги клієнтів до якості та швидкості обслуговування

Суть проблеми 

Cellcom – найбільший ізраїльський телекомунікаційний оператор, що має тисячі базових станцій (RNC і еквівалентні eNodeB для мереж 3G/4G), які забезпечують надходження даних, необхідних для ведення обліку користувачів і діагностики проблем між різними блоками зв’язку. Будь-які перебої в роботі мережі несуть фінансові втрати та удар по репутації компанії, і все ж такі ризики існують. Їх вкрай непросто відстежувати та попереджати через відсутність комплексного рішення з аналітики даних із глибоким зануренням до всіх мобільних вузлів. Для цього існує практика технічного «зондування», однак, установка таких мережевих зондів непомірно дорога (мова йде про мільйони доларів). 

Компанія потребувала комплексу цифрових інструментів, які змогли б надати чітку картину проблематики мережі, а також забезпечити якісний аналіз добутих даних, щоб уникнути втрати клієнтів. 

Що пропонує SQream?

Sqream DB – база даних GPU для аналізу великих наборів даних. За мінімальних витрат і необхідних трансформаційних змін ІТ-інфраструктури, клієнти можуть приймати, стискати, зберігати та аналізувати великі масиви даних фактично в режимі реального часу. Sqream працює з використанням широко поширених виробничих стандартів, таких як SQL, Java і Python, а, отже, – легко інтегрується та взаємодіє з будь-якими додатками, системами та програмним забезпеченням. 

Sqream DB може працювати як локально, так і у хмарі. Інструмент відокремлює сховище від обчислень, що спрощує масштабування, й, на відміну від інших рішень, не вимагає копіювання та перерозподілу даних при зростанні команди або цифрової інфраструктури. Унікальна методологія за принципом «завантажуй і працюй» передбачає максимально ефективну оптимізацію часу та ресурсів – SQream DB завантажує дані швидше, ніж будь-яке інше сховище даних, без необхідності додаткових налаштувань. 

Як Cellcom використовує Sqream?

Протягом декількох годин Sqream DB може збирати необроблені дані з усіх eNodeB різних виробників (Ericsson, Huawei, Nokia-Siemens та ін.), акумулюючи їх на одному сервері Dell 2U. Це дозволяє інженерам Cellcom отримувати максимально точну інформацію щодо роботи мережі без необхідності витрачати час на відвідування кожної станції для перегляду технічних журналів. Sqream DB виявляє різні мережеві проблеми, попереджаючи ризики збоїв, а також вирішує проблему оптимізації мережі, яка раніше була прихована у багатьох мільярдах нерозподілених записів, щодня створюваних мережевим обладнанням. В цілому Cellcom отримав рішення, яке повністю відповідає ресурсам компанії, і задовольнив не лише свої вимоги до формату роботи, а й вимоги клієнтів до якості та швидкості обслуговування.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;