Державний сектор

Ocean Cleanup: вирішення проблеми забруднення океану за допомогою Dataiku

~ 2 хв

Завдяки своєму партнерству з ініціативою Ikig.ai, створеною за підтримки Dataiku, організація максимально ефективно використовує всі отримані дані, наприклад, зображення пластикового сміття, зроблені дронамі і іншу інформацію для поліпшення екологічної ситуації у світі

Пластик – найбільш універсальний матеріал на цій планеті, але він же є найшкідливішим забруднювачем навколишнього середовища. Біорозпад пластика займає до 1000 років, і лише невелика частина від сукупної виробленої кількості пластику на планеті може бути перероблена. Безпрецедентна і постійно зростаюча кількість пластикових відходів завдає серйозної шкоди екосистемам світу. З них найбільше страждає океан і всі форми життя в ньому. Щорічно в океани скидається понад 8 тонн пластику, і до 2025 року це число подвоїться.

Така складна і непереборна проблема, така як забруднення пластиковими відходами, може бути вирішена за допомогою комплексних і масштабних рішень роботи з даними. Ця робота, безумовно, передбачає істотні зміни в звичках споживання і державній політиці. Дані і технології можуть дати бачення, яке допомагає краще зрозуміти проблему, а сучасні інноваційні інструменти є технологічною основою для її вирішення.

Компанія

Ocean Cleanup – некомерційна інженерна екологічна організація, що базується у Нідерландах, яка розробляє технології для видалення пластичного забруднення з океанів. Підхід включає в себе розміщення систем очищення в океанських круговоротах для збору морського сміття, така система піддається впливу вітрів і течій. Ocean Cleanup проводить наукові дослідження в області забруднення океану, в тому числі вона організувала дві експедиції у північну частину Тихого океану для збору величезних обсягів даних, а також публікує численні наукові статті. В даний час організація співпрацює з Dataiku в рамках нової ініціативи Ikig.ai. Ця ініціатива формату AI-for-good дає можливість некомерційним державним організаціям розкрити весь потенціал даних у використанні штучного інтелекту для позитивних проектів і благих цілей.

Результати застосування Dataiku

Ocean Cleanup використовує супутникову зйомку і машинне навчання, щоб допомогти очистити океан і зібрати 5 трильйонів одиниць пластикового сміття, якими заповнені океани світу. За оцінками компанії, протягом 5 років вона збере 50% відходів, скинутих в океан. Завдяки своєму партнерству з Ikig.ai та Dataiku організація Ocean Cleanup максимально ефективно використовує свої дані і робить їх більш ефективними і дієвими. Команда Dataiku Data Science підтримує організацію логістикою, технологією розшифровки зображень, в тому числі ідентифікацією пластика на зображеннях, знятих дронами, оптимізацією маркетингових процесів, а також доступом до повсякденного використання платформи Dataiku.

Згідно з недавнім звітом Всесвітнього економічного форуму і PwC, швидкий розвиток ключових технологій, пов’язаних з великими даними і машинним навчанням, відкриває нові можливості для вимірювання і відстеження ресурсів Землі. Він також дозволяє поліпшити координацію між дослідниками для обміну і аналізу ключовими даними про забруднення.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;