Охорона здоров'я

Обласна інфекційна лікарня Варшави захищає важливі дані пацієнтів за допомогою NAKIVO

~ 3 хв

За допомогою NAKIVO Backup & Replication лікарня налаштувала автоматичне резервне копіювання у хмару. Завдяки йому лікарня гарантує, що всі віртуальні машини доступні цілодобово, щоб забезпечити оптимальний догляд і контроль даних пацієнтів

Обласна інфекційна лікарня Варшави працює зNAKIVO

Обласна інфекційна лікарня Варшави (колишня лікарня Святого Станіслава) – найстаріший лікувальний заклад інфекційних хвороб у Польщі. В даний час клініка є провідним медичним центром в області інфекційних захворювань у Польщі, а також на території Центральної та Східної Європи. Лікарня виконує завдання на трьох рівнях: надання пацієнтам якісних медичних послуг, профілактика інфекційних захворювань і навчання медичного персоналу.

IT-інфраструктура лікарні складається з одного сайту і шести фізичних серверів, три з яких віртуалізовані у VMware vSphere, а два – у Microsoft Hyper-V. Всього у лікарні 20 віртуальних машин, на яких зберігаються веб-сервер, сервер додатків, інформаційна система лікарні, система планування ресурсів підприємства, сервер Microsoft Active Directory, система архівації зображень і обміну даними та база даних Oracle. Всі дані, що зберігаються у лікарні, мають вирішальне значення. Дані пацієнта, включаючи історію хвороби, оновлюються кожні кілька хвилин. У разі виникнення надзвичайної ситуації життєво важливо відновити останню історію прийому ліків, щоб уникнути передозування або несумісності ліків.

Коли IT-системи недоступні, лікарня не може приймати нових пацієнтів, планувати лікування або дозувати ліки. Ось чому надійне рішення для резервного копіювання віртуальних машин має вирішальне значення для підтримки повсякденної роботи лікарні. Раніше в установі виконувалося резервне копіювання тільки своєї бази даних Oracle. Якщо, наприклад, відбувався збій сервера додатків, IT-фахівцям доводилося встановлювати новий і налаштовувати його з нуля. По суті, лікарня не могла створити резервну копію всієї віртуальної машини. Резервне копіювання безпосередньо бази даних Oracle вимагало значного часу, а відновлення було ще більш трудомістким. Після віртуалізації двох своїх серверів на Microsoft Hyper-V партнер за рішенням рекомендував лікарні NAKIVO Backup & Replication.

Рішення

NAKIVO Backup & Replication розроблене спеціально для віртуалізованих середовищ і підтримує як VMware vSphere, так і Microsoft Hyper-V. NAKIVO Backup & Replication надійне, просте у використанні, має відмінне співвідношення ціни і якості. Завдяки NAKIVO Backup & Replication лікарня гарантує, що всі її віртуальні машини доступні цілодобово, щоб забезпечити оптимальний догляд за пацієнтами.

Більш того, простота програмного забезпечення дозволяє IT-команді значно заощадити час на адмініструванні. Панель управління має відмінну видимість, так як всі сигнали тривоги видно відразу після входу в систему, а веб-інтерфейс дозволяє використовувати продукт у будь-якому місці без необхідності встановлення клієнта. Особливо це зручно при використанні Apple MacBook.

NAKIVO Backup & Replication пропонує узгоджене резервне копіювання на основі образів, гарантуючи, що дані у додатках залишаються узгодженими і готовими до відновлення. Крім того, рішення забезпечує інкрементне резервне копіювання, при якому у репозиторій резервних копій копіюються тільки зміни, що призводить до більш швидкого резервного копіювання. Віртуальні машини можуть бути відновлені за лічені хвилини. Первісне повне резервне копіювання всієї інфраструктури лікарні займає від 3 до 4 годин. Фахівці можуть планувати і структурувати завдання резервного копіювання так, щоб завершити його максимально швидко. Наприклад, кожен день частково створюється резервна копія бухгалтерського сервера, і раз на тиждень створюється повна резервна копія.

За допомогою NAKIVO Backup & Replication лікарня налаштувала автоматичне резервне копіювання у хмару. Також у установи є інтеграція з зашифрованим хмарним сховищем UseCrypt Safe, і всі резервні копії автоматично відправляються у хмару. NAKIVO Backup & Replication дозволяє використовувати UseCrypt Safe як хмарне сховище резервних копій. Це єдиний зашифрований хмарний сервіс у Польщі, рекомендований урядом.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;