Рітейл та eCommerce

Nutrition Smart підвищує безпеку даних і скорочує витрати завдяки NAKIVO

~ 2 хв

Мережа магазинів використовує рішення Backup & Replication для захисту своїх віртуальних і фізичних середовищ за допомогою швидкого резервного копіювання, реплікації і відновлення даних

Nutrition-Smart-Nakivo

Компанія

Nutrition Smart – це мережа магазинів екологічно чистих продуктів зі штаб-квартирою у Флориді, США. У кожному магазині здорового харчування Nutrition Smart представлений широкий вибір екологічно чистих продуктів харчування і харчових добавок. В асортимент входять на 100% органічні товари, продукти без глютену, спортивне харчування, натуральні засоби по догляду за домашніми тваринами, трави, засоби ароматерапії, гомеопатія, засоби для краси і здоров’я, а також товари для дому.

IT-інфраструктура Nutrition Smart складається з семи локацій в американському штаті Флорида, компанія використовує в цілому 300 робочих станцій і серверів. На цих віртуальних машинах зберігається програмне забезпечення для комунікації з клієнтами (CRM) і різні додатки для точок продажів (POS). Створення резервних копій та відновлення мають вирішальне значення для Nutrition Smart, оскільки компанії необхідно підтримувати стабільний робочий режим. Простої і втрата даних призводять до втрати доходу внаслідок втрати роздрібних клієнтів.

Будь-який IT-збій згубно позначається на бізнесі, впливає на ефективність виконання рутинних операцій і потенційно знижує можливість покупця зробити покупку. У минулому Nutrition Smart використовувала два різних рішення для захисту даних у внутрішньому середовищі. І хоча ці рішення відповідали основним потребам Nutrition Smart у захисті даних, їх вартість була занадто високою. Більш того, Nutrition Smart потрібне рішення, що забезпечує функціональність корпоративного класу в поєднанні з простотою адміністрування і економічністю. Nutrition Smart уклала угоду з NAKIVO, після якої безперебійну роботу внутрішніх систем і безпеку почало забезпечувати рішення NAKIVO Backup & Replication.

Опис рішення

NAKIVO Backup & Replication призначене для захисту віртуальних і фізичних середовищ за допомогою швидкого резервного копіювання, реплікації і відновлення даних. Воно відрізняється високою швидкістю розгортання, а його установка займає менше однієї хвилини. Доступна ціна програмного забезпечення і доведені можливості зробили Backup & Replication ідеальним вибором для Nutrition Smart. Рішення було встановлено як попередньо налаштований віртуальний пристрій, і цей вибір був кращим варіантом з урахуванням можливостей робочого середовища Nutrition Smart.

Компанія високо цінує простоту використання Backup & Replication. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, у нього просто вносити зміни і перевіряти стан різних завдань резервного копіювання. Крім того, є можливість легко отримати онлайн-підтримку технічних фахівців. Завдяки цьому рішенню Nutrition Smart може щодня виконувати резервне копіювання всієї своєї інфраструктури всього за 6 годин. Сканування знімків екрану усуває необхідність ручної перевірки резервних копій даних. Функція сканування та мережеве прискорення допомагають скоротити час на адміністрування мережевого копіювання. В результаті компанія не тільки економить адміністративні ресурси, а й скорочує витрати на електроенергію.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Олексій Нестеренко
менеджер по роботі із корпоративними клієнтами

    ;