Транспорт та логістика

NuPort застосовує NVIDIA DRIVE для розробки автономних систем водіння

~ 2 хв

Автономна система використовує високопродуктивну обчислювальну платформу штучного інтелекту для маршрутів доставки на короткі відстані

Nuport-Image

Компанія

Стартап з виробництва безпілотних вантажівок NuPort Robotics використовує NVIDIA DRIVE для розробки автономних систем водіння для маршрутів на короткі відстані (доставка середньої дальності). Канадська компанія працює з урядом Онтаріо, а також з фірмою Canadian Tire над дворічним пілотним проектом щодо прискорення комерційного впровадження цієї технології.

У зв’язку з обвальним зростанням електронної торгівлі та доставки наступного дня по всьому світу попит на вантажні перевезення різко виріс, і Канада не є винятком. Канадська автотранспортна галузь постачає 66,5 млн. вантажів на рік, приносячи у державну казну дохід у розмірі понад 32 мільярдів доларів. У той самий час продовжує зростати нестача водіїв, а на 2019 рік було заповнено більше 60 тисяч вантажних місць (і обсяги збільшуються).

Рішення проблеми

Розробляючи автономні перевезення за допомогою високопродуктивних обчислень NVIDIA DRIVE, NuPort допомагає усунути дефіцит послуги перевезень за допомогою безпечної та ефективної технології. Технології автономного водіння вимагають централізованих обчислень, здатних задіяти масив глибоких нейронних мереж (DNN) для навігації за будь-яким типом маршруту доставки.

NVIDIA DRIVE забезпечує резервування і безпеку при роботі DNN у автомобілі. Платформа є масштабованоїю здатної підтримувати автономні системи рівня 4 і рівня 5, такі як рішення NuPort для автономних вантажоперевезень. Надалі NuPort планує розробити наступні покоління своєї платформи на базі NVIDIA DRIVE Orin, яка здатна виконувати понад 250 трильйонів операцій на секунду (TOPS), відповідаючи системним стандартам безпеки, таким як ISO 26262 ASIL-D.

NuPort також використовує NVIDIA DRIVE OS і програмне забезпечення DriveWorks для відкритої розробки з автономним управлінням, що легко масштабується. Використовуючи NVIDIA, інженери фактично працюють на базі, яка скорочує час розробки, і для нового завдання не потрібно починати процеси з нуля.

Поточні проекти

NuPort також працює над створенням рішення для автономного водіння на середній милі – це маршрути на короткі відстані, за якими між розподільними центрами, складами і терміналами курсують напівпричепи з вантажами. Пілотний проект з урядом Онтаріо через мережу автономних транспортних засобів Онтаріо (AVIN) і ритейлером Canadian Tire включає в себе використання напівпричепів, оснащених платформою автономного водіння NuPort на додаток до давачів високої розділової здатності. Вантажівки під наглядом людей перевозять товари між канадським центром розподілу шин у районі Торонто і прилеглими залізничними терміналами. Завдяки високопродуктивному та енергоефективному накопичувачу NVIDIA DRIVE, який лежить в основі системи NuPort, компанія розраховує значно підвищити безпеку і ефективність на маршрутах середньої милі.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;