Транспорт та логістика

NUMECA використовує потужності процесорів Intel для оптимізації та гнучкості конфігурації своїх додатків

~ 2 хв

Поєднання швидкості й кількох каналів пам’яті обладнання знижує бар’єри при роботі з будь-яким програмним забезпеченням із прив’язкою до пам’яті на різних апаратних платформах

Фото: numeca.com

Запит

Компанія NUMECA надає комплексні інноваційні рішення (CFD) для розробки та виробництва транспортних засобів нового покоління в різних категоріях – авіа, автомобільній, корабельній промисловостях. Технології орієнтовані на створення більш швидкої, безпечної, економічної техніки.

NUMECA були потрібні ізольовані й повністю керовані кластери HPCaaS під інноваційне програмне забезпечення CFD для високопродуктивних обчислень у хмарі, на основі яких можна розробити та протестувати нові рішення. Планувалося, що після розгортання на базі HPCaaS для центрів обробки даних Advania додаток CFD наступного покоління NUMECA зможе запропонувати своїм кінцевим клієнтам цілісне й готове програмне забезпечення під їх робочі навантаження.

Рішення і результат

Для розміщення центрів обробки даних компанія вибрала Advania, чиї інструменти дозволяють оптимізувати додатки CFD, що вимагають великої масштабованості, наскрізної безпеки та гнучкості конфігурації.

Внутрішня інфраструктура HPC центрів обробки даних Advania включає в себе серверне обладнання Apollo Hewlett Packard Enterprise (HPE) на базі Intel Select Solutions для конвергентних кластерів HPC і AI (Magpie), в якому використовуються процесори Intel Xeon Platinum 9200 2-го покоління з технологією Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) для прискорення робочих навантажень CFD.

Вибір процесорів Intel і серверного обладнання Apollo HPE центрами обробки даних Advania забезпечує характеристики продуктивності для прискорення роботи HPCaaS, пропонуючи власну пропускну здатність пам’яті DDR4, 12 ліній пам’яті і до 112 ядер у двопроцесорній системі. Додаткові технології Intel включають твердотільні накопичувачі та пам’ять із технологією Intel Optane, а також програмне забезпечення Intel і інструменти профілювання продуктивності.

За даними центрів обробки даних Advania і NUMECA, програмний пакет CFD працює значно швидше на платформі HPC на базі процесора Intel Xeon Platinum 9200, ніж на інших примірниках центрів обробки даних Advania. Поєднання швидкості процесора і декількох каналів пам’яті знижує бар’єри при роботі з додатками з прив’язкою до пам’яті на різних апаратних платформах. Оскільки рішення HPCaaS центрів обробки даних Advania налаштовуються аж до рівня «голого заліза», NUMECA може налаштовувати всі аспекти свого виділеного кластеру, а також оптимізувати кожен кластер для свого пропрієтарного додатку CFD, гарантуючи кінцевим клієнтам перевірене рішення для робочих навантажень у хмарі.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;