Банки

Новітній інтелектуальний захист корпоративних даних від Bitdefender для Patria Bank

~ 3 хв

Рішення є одним з кращих на ринку для забезпечення ІТ-безпеки і ефективної боротьби з кіберзлочинністю

Суть проблеми

Румунський Patria Bank зіткнувся з кібератакою з боку компанії Cobalt Group, яка намагалася зламати системи електронних платежів банку. Але, так як спочатку кіберзлочинці атакували вже раніше виведений з експлуатації сервер, який був ізольований від решти ІТ-інфраструктури, пошкодження і витоку даних вдалося уникнути.

У зв’язку з високим ризиком повторних кібератак Patria Bank почав пошук максимально ефективного вирішення для забезпечення ІТ-безпеки і попередження шахрайських дій. Вибір був зроблений на користь GravityZone Ultra від Bitdefender – хмарна консоль системи надзвичайно зручна і проста у використанні і при цьому здатна виконувати найскладніші запити, пов’язані з кіберзагрозами, ретельно оцінюючи ситуацію. Крім того, GravityZone Ultra повністю відповідає вимогам Загального положення про захист даних Європейського союзу (GDPR), що припускає величезні штрафні санкції для підприємств у разі порушення конфіденційності і збереження внутрішньої інформації.

Що пропонує Bitdefender?

Компанія Bitdefender – світовий лідер в області кібербезпеки, що розробляє і випускає антивіруси, фаєрволи та антиспамові рішення, і налічує близько 500 мільйонів індивідуальних і корпоративних користувачів в 150 країнах світу.

Програмні продукти Bitdefender доступні для різних операційних систем, включаючи Microsoft Windows, різні дистрибутиви Linux і FreeBSD, а також для мобільні пристрої на базі iOS і Android – як для користувачів, так і для корпоративного захисту BYOD. Антивірусний захист для віртуальної інфраструктури підтримує практично будь-які платформи віртуалізації: VmWare, HyperV, Citrix, Linux, Nutanix, KVM, Red Hat і інші.

GravityZone Ultra – хмарне рішення з ухилом на EDR – Endpoint Detect and Response (виявлення і відповідні дії на кінцевих точках), який увібрав у себе кращі інтелектуальні інструменти та зробила систему не тільки простою і легко керованою, але і наочною. Клієнтам доступні, зокрема, такі важливі опції, як детальний аналіз поточних і минулих подій, миттєве блокування цифрових робочих процесів, моніторинг та аналіз підозрілих файлів в SandboxAnalyser.

Як L&D використовує Bitdefender?

Patria Bank використовує Bitdefender GravityZone Ultra для забезпечення найкращих можливостей виявлення та запобігання кібератак для 1100 настільних і портативних комп’ютерів Windows, серверів Windows і віртуальних серверів VMware ESXi і Microsoft Hyper-V.

Першочерговим завданням для Patria Bank є захист його активів і даних від все більш агресивних злочинних груп по здійсненню кіберзлочинності, і EDR GravityZone Ultra допомагає ефективно підтримувати гнучку систему безпеки всієї ІТ-інфраструктури, швидко реагуючи на будь-які ризики.

За допомогою інтелектуальних інструментів системи команда ІТ-сек’юріті банку витрачає значно менше часу на нейтралізацію виникаючих інцидентів шахрайства. Більш того, GravityZone Ultra розрізняє загрози, які повинні бути негайно заблоковані, і загрози, які вимагають оповіщення аналітиків з безпеки для подальшого розслідування. Це, в свою чергу, дає можливість максимально точно визначати мотиви і подальші дії конкретних шахраїв і злочинних кібергрупп без необхідності вручну аналізувати їх попередні атаки.

Коментар спеціаліста
Олексій Нестеренко
менеджер по роботі із корпоративними клієнтами

Patria Bank використовує Bitdefender GravityZone Ultra для забезпечення найкращих можливостей виявлення та запобігання кібератак для 1100 настільних і портативних комп’ютерів Windows, серверів Windows і віртуальних серверів VMware ESXi і Microsoft Hyper-V.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Олексій Нестеренко
менеджер по роботі із корпоративними клієнтами

    ;