Страхування

Німецька податкова консалтингова компанія отримує розширену технічну підтримку, обравши NAKIVO

~ 3 хв

NAKIVO Backup & Replication пропонує спосіб створити власний пристрій резервного копіювання шляхом установки програмного забезпечення на сервер QNAP NAS для досягнення кращої продуктивності, підвищення надійності та економії часу

NAKIVO Backup & Replication

Kieffer Stübben & Partner (KSP) – це податкова консалтингова компанія, що надає послуги в області бізнесу, оподаткування та підприємництва компаніям, позаштатним підприємцям та фізичним особам. В умовах глобалізації бізнесу послуги бізнес-консультування і податкового консалтингу для клієнтів з Латинської Америки і Китаю стали невід’ємною частиною портфеля компанії. Крім того, KSP підтримує численні НВО у дотриманні законів про пожертвування і спонсорство.

Головний центр обробки даних компанії, розташований у Дюссельдорфі, має в цілому 5 фізичних серверів і 23 віртуальних машини. До цих машин також можна отримати віддалений доступ з сайту фірми у Мюнхені. KSP зберігає Microsoft Active Directory, Microsoft SQL Server, прості файли, поштові сервери, Microsoft Exchange і DATEV – основне програмне забезпечення для податкового консультування, яке використовується для бухгалтерського обліку, нагляду та адміністративних цілей.

З огляду на кількість співробітників KSP та їх рід занять, втрата доступу до файлів більш ніж на кілька годин згубна для робочого процесу компанії. Ось чому ефективні та надійні процедури резервного копіювання, відновлення і реплікації життєво важливі для повсякденної роботи. Крім можливих стихійних лих і технічних збоїв, ненавмисні помилки співробітників завжди повинні бути компенсовані або попереджені. Співробітник може видалити файл випадково, тому можливість відновити цей файл за лічені хвилини має вирішальне значення.

Перед впровадженням NAKIVO Backup & Replication KSP захистила свою віртуальну середу за допомогою іншого рішення для резервного копіювання віртуальних машин. Хоча компанія була задоволена надійністю попереднього рішення, співвідношення вигод і витрат було незадовільним. Можливості технічної підтримки і продуктивність постачальника також були не на належному рівні. У разі виникнення надзвичайної ситуації KSP не вдавалося зв’язатися зі службою технічної підтримки постачальника так швидко, як це було необхідно, щоб уникнути збоїв у роботі. Ось чому KSP довелося шукати постачальника з такою ж надійною службою технічної підтримки, як і її рішення для захисту даних.

Рішення

NAKIVO Backup & Replication була рекомендована KSP їх партнером за рішенням, укладеним за контрактом. Завдяки досвіду партнера з NAKIVO Backup & Replication, а також відгуками аналогічних компаній, KSP прийняла рішення про перехід. Рішення

NAKIVO Backup & Replication забезпечує надійний захист даних за вигіднішою ціною і пропонує відмінну технічну підтримку. Також клієнтові пропонується підтримка по телефону, в чаті і по електронній пошті, при цьому середній рівень задоволеності клієнтів становить 98%. В результаті компанія поліпшила співвідношення вигод і витрат і отримала надійну службу технічної підтримки.

NAKIVO Backup & Replication пропонує спосіб створити власний пристрій резервного копіювання шляхом установки програмного забезпечення на сервер QNAP NAS для досягнення кращої продуктивності, підвищення надійності та економії часу. Було вирішено встановити NAKIVO Backup & Replication на QNAP NAS з метою зберігання. Запуск програмного забезпечення на самому NAS дозволяє знизити навантаження на ІТ-команду і навантаження на внутрішні сервери. Установка на віртуальну машину також проста. Об’єднання програмного забезпечення та обладнання не тільки знімається навантаження з серверів, але і поліпшує час відновлення. Компанія виконує завдання резервного копіювання та реплікації за допомогою NAKIVO Backup & Replication щодня і щомісяця. Завдяки дружньому веб-інтерфейсу весь процес виконання завдань резервного копіювання та реплікації простий і економить час і гроші у довгостроковій перспективі. Більш того, глобальна дедуплікація даних допомагає заощадити місце на дисках, що у кінцевому підсумку дозволяє заощадити ще більше коштів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;