Державний сектор

New Jersey Courts застосовує Microsoft Teams для безперервної роботи в умовах обмежень, викликаних COVID-19

~ 3 хв

Microsoft Teams використовувалася для обробки всього обсягу роботи системи – як судової, так і адміністративної, за рахунок цього судді продовжували допомагати людям, своєчасно і ефективно проводячи слухання справ. Навчання, проведене IT-відділом, сприяло успішному переходу до віддаленої роботи

New-Jersey-Courts-Logo

У зв’язку з наказом про віддалену роботу для захисту населення США від COVID-19, суди Нью-Джерсі (New Jersey Courts) перевели на дистанційну роботу понад 9000 співробітників, у тому числі 500 суддів. У березні 2020 року весь персонал у 15 місцевих юрисдикціях почав використовувати Microsoft Teams, рішення для цифрової спільної роботи у Microsoft 365. протягом наступних трьох місяців понад 300 тисяч представників громадськості обслуговувалися судами у більш ніж 36 тисячах віртуальних судових розглядах, включаючи перше віртуальне слухання у Верховному суді США.

Microsoft Teams використовувалася для обробки всього обсягу роботи системи – як судової, так і адміністративної, за рахунок цього судді продовжували допомагати людям, своєчасно і ефективно проводячи слухання справ. Масштабне навчання, проведене IT-відділом, сприяло успішному переходу до віддаленої роботи.

Про компанію

Суди Нью-Джерсі (New Jersey Courts) – це незалежна гілка уряду штату, створена у 1947 році. Щорічно у 15 околицях штату подається на розгляд близько 7 мільйонів нових справ. Адміністративне управління судів штату Нью-Джерсі забезпечує управління всією судовою системою штату Нью-Джерсі. Централізована культура в New Jersey Courts – один з чинників, який уможливив швидкий перехід на віддалену роботу. Ще один приклад – історія цифрової трансформації судової системи Нью-Джерсі. Такі процеси, як, наприклад, електронна подача документів і віртуальні зали судових засідань, дозволяє судовій системі залишатися в авангарді технологічних інновацій.

New Jersey Courts розгорнули інструменти цифрового робочого місця Microsoft 365 у 2019 році. За словами Маккарті, перехід до хмари прискорився після кількох стихійних лих: пожежа у штаб-квартирі погрожувала центру обробки даних, а повінь в установі умовно-дострокового звільнення округу Берген знищила всі ресурси, в тому числі і паперові файли. Це посилило необхідність переходу в хмару для підвищення безперервності процесу роботи. Коли Управління New Jersey Courts почало працювати віддалено, виявилося, що цифрові судові розгляди подобаються клієнтам через економію – не потрібно сідати за кермо, платити за бензин або брати відпустку для вирішення своїх юридичних питань. Крім того, віртуальна взаємодія з юридичними особами означає, що клієнти та адвокати більш ефективно розпоряджаються своїм часом. Тисячі громадян Нью-Джерсі тепер можуть за графіком бути присутніми на слуханнях з усиновлення дітей, шлюборозлучних процедурах або слуханнях про випробувальний термін. В даний час понад 10 тисяч зборів Teams замінили години особистих зустрічей і тисячі електронних листів, що прискорило роботу по вирішенню юридичних питань. Крім того, New Jersey Courts розгорнули безпечний цифровий робочий простір. Коли організація почала використовувати Microsoft 365, вона оцінила переваги передових служб безпеки у Enterprise Mobility + Security E5. Ці сервіси відповідають стандартам кібербезпеки NIST, прийнятим судовою системою штату Нью-Джерсі у 2017 році, і спрощують адміністрування безпеки для IT-відділу. New Jersey Courts перейшли з Symantec на Advanced Threat Protection у Microsoft Defender [ATP] на всіх настільних комп’ютерах, також був виконананий перехід з AirWatch на Microsoft Intune для управління мобільними пристроями.

Microsoft Defender ATP працює з Microsoft Azure ATP для виявлення і захисту від шкідливих дій на пристроях, використовуваних співробітниками. IT-відділ використовує політики Intune для управління мобільними додатками (MAM), щоб допомогти захистити дані і визначити політики доступу до даних для співробітників. Intune тепер є частиною Microsoft Endpoint Manager, уніфікованої платформи, яка також включає Microsoft Configuration Manager. Політики MAM використовуються разом з Microsoft Information Protection для Microsoft 365, щоб захистити конфіденційну інформацію від несанкціонованого доступу і забезпечити більш безпечну спільну роботу.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;