Рітейл та eCommerce

NCR впроваджує глобальну систему безпеки роздрібної торгівлі

~ 2 хв

WatchGuard Dimension дозволяє співробітникам NCR виявляти основні загрози мережевої безпеки, проблеми та тенденції, отримані з великих обсягів даних і перетворені у прості для аналізу діаграми і таблиці

NCR-Image

Компанія

Завдяки своєму програмному забезпеченню, обладнанню та портфелю керованих послуг, NCR є провідною в галузі глобальною технологічною компанією, яка щодня забезпечує 550 млн. транзакцій у роздрібній торгівлі та готельному бізнесі. Управління безпечними технологіями для захисту мільярдів транзакцій у точках продажів (POS) і підключених до них систем є важливою частиною бізнес-моделі NCR. Виконуючи бізнес-операції для десятків тисяч різних клієнтів, які багато у чому залежать від підтримуваних ними внутрішніх систем, NCR зосереджена на впровадженні простих у використанні рішень безпеки корпоративного рівня.

NCR приділяє першочергову увагу простоті доступу до своїх служб безпеки для всіх своїх клієнтів. Дастін МакКрайт (Dustin McCreight), менеджер з рішень у NCR, пояснив, що однією з найважливіших речей для компанії є забезпечення безпеки корпоративного рівня для клієнтів, у яких може не бути ресурсів для повноцінного IT-персоналу. Так що з точки зору технології і ціни для компанії було вигідно перейти на WatchGuard.

Рішення

NCR обрала WatchGuard в якості надійного партнера, щоб допомогти у наданні клієнтам безпечних і простих у розгортанні рішень. За допомогою WatchGuard NCR пропонує індивідуальні апаратні рішення, відповідні зростаючим потребам клієнтів.

NCR обрала пристрої WatchGuard T10, T35 і T50 Firebox, встановлені за допомогою RapidDeploy, хмарного рішення для розгортання, що дозволяє NCR встановлювати ці пристрої у будь-якому місці менше, ніж за годину. RapidDeploy різко скоротив час розгортання для NCR. Раніше у компанії йшло в середньому три години установку, а тепер – менше тридцяти хвилин. Керування кількома місцями розташування вимагає оптимізації процесів налаштування, однак завдяки платформі WatchGuard пристрій можна налаштувати, навіть не торкаючись фізично. Раніше фахівці створювали конфігурацію, відправляли її у хмару, потім відправляли пристрій кінцевому користувачеві, а він підключав його до Інтернету та завантажував конфігурацію.

NCR також надає своїм клієнтам безпечне з’єднання Wi-Fi за допомогою точок доступу AP200. Звичайно, точки доступу WatchGuard Wi-Fi також забезпечують стабільну продуктивність у будь-який час, у тому числі при піковому навантаженні. Пристрої і безпечний Wi-Fi забезпечують практичні результати завдяки інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсів, які дозволяють персоналу NCR контролювати безпеку клієнтів. WatchGuard Dimension дозволяє співробітникам NCR виявляти основні загрози мережевої безпеки, проблеми та тенденції, отримані з великих обсягів даних і перетворені на прості для аналізу діаграми і таблиці.

Отримані результати

У міру того як бізнес NCR продовжує зростати, охоплюючи півмільярда транзакцій кожен день, зростає і потреба у наданні рішень безпеки для клієнтів. В результаті розгортання рішень WatchGuard NCR може надати своїм клієнтам по всьому світу безпечний Wi-Fi і високопродуктивні міжмережеві екрани.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;