Державний сектор

NationBuilder застосовує аналітичні можливості Trifacta для політичних кампаній

~ 2 хв

Завдяки платформі, технологічний стартап надає політичним кандидатам вільний доступ до файлу виборців або сукупності даних реєстрації виборців всієї країни, включаючи історію голосування. Таким чином, клієнти правильно розставляють пріоритети у своїх передвиборчих кампаніях

Компанія

Технологічний стартап NationBuilder був заснований у 2009 році у Лос-Анджелесі. Компанія займається розробкою програмного забезпечення для політичних кампаній.

NationBuilder надає політичним кандидатам вільний доступ до файлу виборців або сукупності даних реєстрації виборців всієї країни, включаючи історію голосування. Після отримання доступу до даних клієнти можуть використовувати цю інформацію для розробки і запуску моделей машинного навчання, спрямованої на те, яким чином розставляти пріоритети в своїй передвиборчій кампанії.

Проблеми

NationBuilder хотіла отримати максимальну швидкість надання даних і більш ефективного аналізу. В ході пошуку оптимального рішення для аналізу інформації, були виявлені наступні глобальні перешкоди:

  • Дані виборців надходять з різних джерел, тому вважаються «брудними» (містять багато зайвої або непотрібної інформації, яку потрібно відсіяти). NationBuilder необхідно було скомпілювати погано відформатовані і непослідовні набори даних з сотень різних державних і окружних офісів, і створити з них загальнонаціональний стек виборців для здійснення машинного навчання.
  • Призначені для користувача інструменти перетворення даних складні не тільки своєю архітектурою, але ще і нюансами обслуговування. Часто змінювані вимоги до даних на рівні штатів, округів і міст вимагали від NationBuilder виділяти технічні ресурси для постійного оновлення і вдосконалення користувальницьких інструментів.
  • Набори даних виборців великі і постійно оновлюються, вимагають регулярної фільтрації. NationBuilder хотіла масштабувати сотні мільйонів записів і надати їм читається вигляд.

Вигоди від застосування аналітичної платформи Trifacta

Почавши використовувати програмні інструменти Trifacta, компанія NationBuilder домоглася наступного:

  • Trifacta Wrangler Pro, розгорнута на торговому майданчику Amazon Web Services, значно скоротила час, який NationBuilder витрачала на нормалізацію даних, щоб створити національний файл виборців для розробки і запуску моделей машинного навчання, які прогнозують результати виборів.
  • NationBuilder створила сховище скриптів Trifacta wrangle, які спростили швидке оновлення вже наявного файлу при появі нових даних або необхідності загального поновлення.
  • Використовуючи Trifacta, NationBuilder розширила можливості машинного навчання по відношенню до загального файлу виборців, перестала використовувати незручні для користувача інструменти і отримала оптимальну структуру даних.
  • Оновлення національного файлу виборців перед виборами 2016 року також було виконане за допомогою Trifacta. Платформа значно спростила роботу з даними і забезпечила виділену підтримку клієнтів на кожному етапі роботи.
Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;