Державний сектор

NAKIVO на QNAP NAS оптимізує резервне копіювання і відновлення віртуальних машин нафтогазової компанії

~ 3 хв

Компанія добилася швидкого резервного копіювання та відновлення віртуальних машин, заощадила місце для зберігання і отримала максимальну прозорість звітів за допомогою рішення NAKIVO, встановленого на QNAP NAS

Oil-Rig

Parex Resources Inc., нафтогазова компанія з Альберти (Канада), добилася швидкого резервного копіювання та відновлення віртуальних машин, заощадила місце для зберігання і отримала максимальну прозорість звітів за допомогою NAKIVO Backup & Replication, встановленого на QNAP NAS.

Компанія Parex активно займається розвідкою, розробкою та видобутком сирої нафти у Колумбії. Через іноземні дочірні компанії вона володіє частками у ділянках розвідки і видобутку на суші, загальна площа яких становить 1,6 млн акрів. Parex прагне до стійкого зростання запасів, темпів нафтовидобутку і збільшення прибутку. IT-інфраструктура Parex розподілена на двох сайтах, кожен з яких має два фізичних сервери і від 35 до 40 віртуальних машин VMware. Практично всі виробничі сервери віртуалізовані, включаючи три сервери SQL на сайт, базу даних Oracle та файлові сервери.

Parex зберігає історичні файли, вік яких становить місяці або навіть роки, тому захист цієї інформації має вирішальне значення, оскільки користувачам організації потрібен постійний доступ до файлів. Тому Parex покладається на рішення для резервного копіювання віртуальних машин, щоб надати фахівцям не тільки надійне резервне копіювання, а й швидке відновлення віртуальних машин і файлів. Кінцева мета організації – доступність даних 24/7 і миттєве відновлення віртуальних машин і файлів.

Два роки тому компанія Parex залежала від іншого продукту резервного копіювання для забезпечення доступності даних, однак збільшення дискового простору поступово ставало проблемою. У підсумку фахівці вирішили знайти інше рішення для резервного копіювання віртуальних машин, щоб забезпечити гнучкість і високу швидкість реплікації. Рішення NAKIVO Backup & Replication відповідало таким вимогам, як простота використання, простий користувальницький інтерфейс, відмінна функціональність і швидкість реплікації і відновлення.

NAKIVO Backup & Replication – швидке, просте у використанні і доступне

рішення для резервного копіювання віртуальних машин, розроблене спеціально для середовищ VMware. Додаток був доступний у QNAP App-Center. Після тестування і перегляду відгуків, компанія обрала цей продукт. В даний час у Parex існує два NAS-сервера QNAP, один на канадському сайті, другий – на колумбійському. Резервне копіювання даних здійснюється через локальні сервери. NAKIVO Backup & Replication, встановлене на QNAP NAS, економить простір для зберігання за рахунок глобальної дедуплікаціі даних, стиснення і пропуску файлів підкачки і розділів. За допомогою NAKIVO і QNAP Parex вдалося зберегти 100% даних, навіть якщо закінчується місце для зберігання, завжди можна використовувати інший жорсткий диск. Завдяки функціям економії місця є можливість планувати більше завдань резервного копіювання та зберігати резервні копії протягом більш тривалих періодів часу в репозиторії резервних копій. Таке поєднання апаратного та програмного забезпечення принесло Parex приголомшливі результати, не кажучи вже про те, що ціна на обидва продукти була набагато кращою, ніж у конкурентів. При використанні попереднього продукту резервного копіювання процес виконувався досить швидко, але через те, що у Parex не вистачало місця для зберігання, компанія могла зберігати резервні копії тільки протягом 6 місяців. З NAKIVO Backup & Replication постійне інкрементне резервне копіювання займає 20 хвилин, а резервні копії можна зберігати протягом 20 років.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;