Страхування

Можливості Trifacta для компаній страхової галузі

~ 3 хв

За допомогою Trifacta актуарії можуть створювати більш точні і корисні страхові продукти, використовуючи інтуїтивно зрозумілі дані. Trifacta скорочує час обробки і підготовки страхових даних на 90%, таким чином, менше часу йде на ручну обробку, аналітики можуть приділити час аналізу і генерування нових ідей

Trifacta, страхование

В основі страхового бізнесу лежить здатність точно визначати ціни полісів відповідно до ризиком. Недотримання цієї вимоги має серйозні наслідки. Якщо продукт недооцінений, страховики несуть велику відповідальність і повинні відшкодувати збитки; якщо ціна продукту завищена, компанія ризикує втратити частку ринку. Це тонкий баланс, і відповідальні актуарії повинні розробити складні моделі, що використовують величезні обсяги історичних даних про претензії, сторонні дані і оцінку даних, щоб отримати правильний результат.

В умовах сучасної економічної нестабільності важливість правильної страхової політики є ще більшою. Компанії повинні отримувати надійну прибуток від андеррайтингу. Щоб компенсувати наявні збитки, багато страхових компаній шукають нові типи даних у цілях підтримки аналітики і запропонувати клієнтам більш персоналізовані поліси. Однак такі джерела даних, від геопросторової інформації до соціальних мереж і даних з пристроїв, часто не структуровані, що призводить до проблем у ефективності і точності при підготовці цих даних для аналітики.

Найбільш неприємною перешкодою, з якою стикаються актуарії при роботі з новими джерелами даних, є те, що такі інструменти роботи як Excel, не здатні впоратися з усією складністю і розміром наявних даних. Excel схильний до зависання при обробці великих наборів даних, а ручна обробка багаторазово збільшує кількість помилок, які можуть довгий час залишатися непоміченими. Тому електронні таблиці у страхових компаніях відходять у минуле, а аналітики більше не витрачають основну масу робочого часу на підготовку даних за допомогою незручних інструментів.

Аналітична платформа Trifacta

Унікальний підхід Trifacta до підготовки даних полягає у тому, що діяльність платформи побудована на використанні новітніх методів машинного навчання і принципово нової, якісної візуалізації даних. При взаємодії з Trifacta користувач підвищує продуктивність роботи і автономність даних. Навіть не маючи технічної освіти та навичок програмування актуарій, що застосовує платформу, може автоматизувати процеси з якими працює, показати їх колегам і застосувати на благо компанії.

Trifacta – це self-service рішення для сучасних страхових компаній, що забезпечує такі ключові переваги:

Робота з даними будь-яких типів

В останні кілька років стався вибух даних як за складністю, так і за обсягом, що забезпечило страховим компаніям широкі можливості для нових ідей, але одночасно і більше проблем з обробкою даних. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Trifacta автоматично виводить будь-які дані (структуровані, напівструктуровані, неструктуровані, ієрархічні та інші) так, щоб запропонувати візуальне уявлення необроблених даних, кожен блок яких можна було б витягти і проаналізувати.

Якість даних – на першому місці

Прогностичні моделі, що визначають точність ціноутворення або ризику, настільки ж ефективні, наскільки і дані, які в них надходять. Наприклад, Trifacta автоматично визначає, що дата народження правдива (або помилкова) і вказує, що 250-річний пацієнт – це підозрілий елемент даних. Таким чином, фахівці можуть визначити випадки шахрайства у страхуванні.

Гнучкість і швидкий аналіз

Важливою вправою у моделюванні є оцінка різних варіантів шляхом збагачення даних численними атрибутами, між якими система знаходить кореляцію і причинно-наслідковий зв’язок. Trifacta використовує можливості найсучасніших великомасштабних середовищ обробки даних, користувачі можуть співпрацювати, тестувати гіпотези, виконувати побудову моделей і вносити зміни у величезні обсяги даних.

Управління та аудит

У зв’язку з посиленням регулювання у сфері страхування виникає необхідність розрахунку моделі страхування або вартості послуги на вимогу. За допомогою інтерактивних візуалізацій даних Trifacta аналітики можуть відстежувати дані протягом усього життєвого циклу – від першоджерела до звіту. Це необхідно для розуміння залежностей, а також фільтра по конкретним типам залежностей.

Підсумки

За допомогою Trifacta актуарії можуть створювати більш точні і корисні страхові продукти, використовуючи інтуїтивно зрозумілі дані. Trifacta скорочує час обробки і підготовки страхових даних на 90%, таким чином, менше часу йде на ручну обробку, аналітики можуть приділити час аналізу і генерування нових ідей.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;