Охорона здоров'я

Моніторинг мережевого навантаження та комплексний аналіз дій і рішень персоналу від Statustoday для сфери охорони здоров’я

~ 2 хв

Рішення допомагає поліпшити загальне корпоративне середовище, проаналізувати продуктивність кожного працівника й виділити ключові індивідуальні та колективні завдання

Суть проблеми

У сфері охорони здоров’я, як, між тим, і у будь-якій іншій, на сьогоднішньому порядку денному – не лише питання забезпечення безпеки даних, їх оцифрування та автоматизація документообігу й важливих поточних процесів. Важливу роль відіграють інструменти, які дозволяють ефективно управляти персоналом, вирішувати завдання його оптимального розподілу, взаємодії та віддаленої роботи як із пацієнтами, так і зі співробітниками. При цьому рішення мають бути гнучкими та легко інтегруватися, так як у більшості випадків ІТ-інфраструктура й без того перевантажена, і продуктивність цифрових систем залишає бажати кращого.

Що пропонує Statustoday?

Від початку Statustoday планувала використовувати AI для кібербезпеки, зокрема, для аналізу внутрішніх онлайн-комунікацій компаній та інших процесів у мережі з метою виявлення шахрайських дій. Тим не менш, набір інтелектуальних інструментів було істотно розширено у зв’язку з наростанням відповідного попиту, й стратегія трансформувалася у всеосяжну цифрову службу інсайту співробітників, засновану на AI.

Коли ви підключаєте Microsoft 365 або Google Gsuite до StatusToday, служба створює конектори, щоб у режимі реального часу відображати зв’язки, контент і дії всіх майбутніх подій. Це дозволяє платформі збирати метадані та інформацію аудиту для всіх важливих процесів, виконуваних будь-яким працівником або відділом у системі. За допомогою спеціальних цифрових інструментів, на основі зібраної інформації та прогнозів, створюється фактично діаграма компанії, яка об’єднує базову активність усіх співробітників, підрозділів і робочих груп, а також візуалізацію змісту їх основної діяльності. Таким чином усуваються прогалини в комунікації, здійснюється моніторинг мережевого навантаження та комплексний аналіз затребуваності певних дій і рішень, а також контролюється рівень безпеки використовуваних даних.

Як медустанови можуть використовувати Statustoday?

Isaak від Statustoday підключається до різних інструментів онлайн-компаній, збираючи всю внутрішню інформацію. Штучний інтелект використовує метадані, витягнуті з різних систем, й аналізує рівень комунікації та дій співробітників. Свого роду інтелектуальний контроль за життєдіяльністю корпоративного середовища дозволяє уникати втрати продуктивності різних відділів, здійснювати належне управління бізнес-процесами та інфраструктурою, запобігати ризикам неправомірних дій і відслідковувати ефективність персоналу.   По суті, основне завдання даної системи – дозволити керівникам приймати максимально обґрунтовані рішення на основі сформованого штучним інтелектом уявлення про кожного співробітника та його позиції в організаційній мережі. Це відіграє важливу роль у реалізації стратегічних завдань і є невід’ємною частиною процесу прийняття рішень при розподілі робочого навантаження та обов’язків, що в кінцевому підсумку покращує загальне середовище на робочому місці та знижує рівень стресу і перевтоми.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;