Охорона здоров'я

Моніторинг мережевого навантаження та комплексний аналіз дій і рішень персоналу від Statustoday для сфери охорони здоров’я

~ 3 хв

Рішення допомагає поліпшити загальне корпоративне середовище, проаналізувати продуктивність кожного працівника й виділити ключові індивідуальні та колективні завдання

Суть проблеми

У сфері охорони здоров’я, як, між тим, і у будь-якій іншій, на сьогоднішньому порядку денному – не лише питання забезпечення безпеки даних, їх оцифрування та автоматизація документообігу й важливих поточних процесів. Важливу роль відіграють інструменти, які дозволяють ефективно управляти персоналом, вирішувати завдання його оптимального розподілу, взаємодії та віддаленої роботи як із пацієнтами, так і зі співробітниками. При цьому рішення мають бути гнучкими та легко інтегруватися, так як у більшості випадків ІТ-інфраструктура й без того перевантажена, і продуктивність цифрових систем залишає бажати кращого.

Що пропонує Statustoday?

Від початку Statustoday планувала використовувати AI для кібербезпеки, зокрема, для аналізу внутрішніх онлайн-комунікацій компаній та інших процесів у мережі з метою виявлення шахрайських дій. Тим не менш, набір інтелектуальних інструментів було істотно розширено у зв’язку з наростанням відповідного попиту, й стратегія трансформувалася у всеосяжну цифрову службу інсайту співробітників, засновану на AI.

Коли ви підключаєте Microsoft 365 або Google Gsuite до StatusToday, служба створює конектори, щоб у режимі реального часу відображати зв’язки, контент і дії всіх майбутніх подій. Це дозволяє платформі збирати метадані та інформацію аудиту для всіх важливих процесів, виконуваних будь-яким працівником або відділом у системі. За допомогою спеціальних цифрових інструментів, на основі зібраної інформації та прогнозів, створюється фактично діаграма компанії, яка об’єднує базову активність усіх співробітників, підрозділів і робочих груп, а також візуалізацію змісту їх основної діяльності. Таким чином усуваються прогалини в комунікації, здійснюється моніторинг мережевого навантаження та комплексний аналіз затребуваності певних дій і рішень, а також контролюється рівень безпеки використовуваних даних.

Як медустанови можуть використовувати Statustoday?

Isaak від Statustoday підключається до різних інструментів онлайн-компаній, збираючи всю внутрішню інформацію. Штучний інтелект використовує метадані, витягнуті з різних систем, й аналізує рівень комунікації та дій співробітників. Свого роду інтелектуальний контроль за життєдіяльністю корпоративного середовища дозволяє уникати втрати продуктивності різних відділів, здійснювати належне управління бізнес-процесами та інфраструктурою, запобігати ризикам неправомірних дій і відслідковувати ефективність персоналу.   По суті, основне завдання даної системи – дозволити керівникам приймати максимально обґрунтовані рішення на основі сформованого штучним інтелектом уявлення про кожного співробітника та його позиції в організаційній мережі. Це відіграє важливу роль у реалізації стратегічних завдань і є невід’ємною частиною процесу прийняття рішень при розподілі робочого навантаження та обов’язків, що в кінцевому підсумку покращує загальне середовище на робочому місці та знижує рівень стресу і перевтоми.

Everest створює продуктивну та надійну мережеву інфраструктуру для бізнес-додатків та клієнтських сервісів. В спектр наших послуг входить консультування, планування, професійна реалізація та підтримка експлуатації центрів обробки даних. Для впровадження рішень або замовлення послуг звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;