Транспорт та логістика

Mitsubishi Motors віртуалізує робочі процеси, збільшуючи продуктивність персоналу, за допомогою інноваційних технологій Dell

~ 3 хв

Рішення дозволяють забезпечити максимальну продуктивність усім заводам компанії та безперебійне функціонування всіх впроваджених цифрових сервісів

Mitsubishi Motors-Dell

Запит

Mitsubishi Motors завжди спиралася на інноваційні рішення у своїй діяльності. На сьогоднішній день автомобільний дизайн продуктів компанії у значній мірі цифровізовано, завдяки чому виробник може тестувати характеристики своїх конструкцій та оцінювати їх зовнішній вигляд за допомогою 3D-комп’ютерних моделей без створення фізичних прототипів.

Цього разу, в рамках продовження інвестицій у цифровізацію, Mitsubishi Motors хотіла розгорнути інфраструктуру віртуальних десктопів (VDI) для підтримки свого розвитку й розширення можливостей співробітників. На думку керівництва компанії, віртуалізація як офісних робочих, так і виробничих процесів є одним із ключових кроків до оптимізації ресурсів і навчання персоналу роботі з інноваційними технологіями.

За правильного підходу 3D-дані зручно і легко використовувати на фізичних і онлайн зустрічах, а також в рамках підприємства в цілому. Однак, обслуговування та оновлення техніки й програмного забезпечення, які використовуються з цією метою, вимагали багато часу та зусиль, в той час як для співробітників завжди була важливіша робота. Mitsubishi Motors хотіла вирішити цю проблему максимально ефективно й відповідно до прогресивних вимог сучасного виробника.

Рішення та результат

Для реалізації поставленого завдання Mitsubishi Motors впровадила VDI у VMware Horizon View на базі Dell.  Крім іншого, варто відзначити, що технології Dell від початку допомогли викорінити головну проблему – взаємоінтеграцію та адаптацію всіх уже використовуваних компанією цифрових сервісів. Річ у тім, що у відділах розробки та виробництва Mitsubishi Motors впроваджено понад 200 різних додатків, і всі вони відрізняються для кожної групи інженерів, які їх використовують. Через це існували труднощі з розподілом навантажень всередині самої ІТ-інфраструктури компанії, а також з оптимізацією роботи відділів. Тепер це питання вирішено.

Безпосередньо для віртуалізації Mitsubishi Motors використовує систему Dell EMC XtremIO X2 all-flash. Під час запису даних архітектура рішення запускає фонові процеси на твердотільному накопичувачі, а не на процесорі, за рахунок чого забезпечує стабільну продуктивність, а це було однією з головних вимог із урахуванням великого навантаження на внутрішню мережу. Унікальні функції вбудованого стиснення та дедуплікаціі також дозволяють ефективно використовувати вже наявні ресурси зберігання компанії й сприяють підвищенню продуктивності ІТ-інфраструктури за рахунок швидкого завантаження.

Сервери PowerEdge і XtremIO X2 продуктивно працюють на всіх заводах Mitsubishi Motors, при цьому обсяг збережених проектних даних компанії скоротився на 87% у порівнянні з попереднім показником при використанні іншого рішення, а також істотно скоротився час управління клієнтською інфраструктурою. У свою чергу, VMware забезпечує 3D-середовище, в якому співробітники отримують набагато швидший доступ до даних, ніж раніше, а віртуальним робочим десктопам потрібно не більше 20 секунд для повного завантаження даних і запуску в роботу.

Dell є лідером в наданні інноваційної та хмарної інфраструктури, систем зберігання, серверів, надійних рішень, робочих станцій та рішень безпеки для клієнтів у різних галузях промисловості. Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;