Страхування

Miller Insurance Services застосовує Qlik Replicate для передачі даних і формування звітності

~ 3 хв

Компанія впроваджує Qlik Replicate для підвищення ефективності праці, підвищення рівня задоволеності бізнес-користувачів і скорочення годин понаднормової роботи в IT

Miller-Insurance-Servicess

Про компанію

Miller Insurance Services LLP – провідний спеціалізований брокер на оптовому ринку Лондона, який працює на міжнародному рівні і в Lloyd’s. Компанія займається складним великим комерційним страховим бізнесом, факультативним перестрахуванням, програмами та послугами. Щоб надати своїм бізнес-користувачам більш свіжу інформацію, Miller Insurance вирішила відмовитися від існуючого рішення SQL Server Replication і перейти на Qlik Replicate. Qlik Replicate дозволяє IТ-фахівцям передавати дані з системи страхових брокерів OpenTWINS у системи управління документами, бізнес-інформації і аналітики, звітності та бухгалтерського обліку практично в режимі реального часу. Це рішення підвищило ефективність праці і позбавило ІТ-команду від надзвичайних ситуацій.

Miller Insurance, заснована у 1902 році, в даний час налічує понад 600 співробітників і чотири міжнародних офіси, розташованих на ключових міжнародних страхових ринках. Компанія має статус дипломованого страхового брокера, демонструючи професіоналізм, орієнтований на клієнта підхід і прихильність відмінним стандартам обслуговування. Для ефективного обслуговування клієнтів Miller Insurance покладається на дані з брокерської системи страхування OpenTWINS. Ця стороння система обробляє політики, премії і претензії і дозволяє компанії ділитися даними всередині компанії і з зовнішніми партнерами. Контрактні зобов’язання означають, що Miller Insurance не може безпосередньо запитувати базу даних OpenTWINS, і у результаті реплікація – це єдиний спосіб витягти дані з цієї системи у систему управління документами OpenText Miller, її систему бізнес-аналітики та аналітики Cognos, систему звітності Microsoft SQL Reporting Services і систему бухгалтерського обліку компанії.

З травня 2015 року Miller Insurance використовував реплікацію SQL Server для копіювання даних з бази даних OpenTWINS Oracle у свої власні бази даних SQL Server 2008 R2 і 2014. Для процесу створення початкового знімка даних OpenTWINS і його реплікації часто був потрібний цілий день. Величезний обсяг даних викликав проблеми – затримки збільшувалися, і команда не встигала відстежувати всі вхідні транзакції. Крім того, на усунення неполадок часто йшли години, і нерідко технологічна група працювала всю ніч, намагаючись вирішити проблеми. Прагнучи скоротити час реплікації, компанія вибірково реплікувала дані, а не копіювала всю інформацію з OpenTWINS. IT-відділ був не єдиною групою співробітників, яка була незадоволена рішенням, бізнес-користувачі страховика також були розчаровані тим, що дані, необхідні для обслуговування клієнтів і андеррайтерів, не завжди були актуальними.

У пошуках альтернативи реплікації даних

Технологічна група зрозуміла, що їм потрібен більш оптимізований підхід до реплікації, і почала шукати альтернативи на ринку. Багато з інструментів вимагали взаємодії з інтерфейсом командного рядка. Однак незабаром IT-фахівці виявили, що Qlik Replicate відрізняється від використовуваного рішення і інших пропозицій на ринку. Інтуїтивно зрозумілий графічний користувальницький інтерфейс Qlik Replicate спростив налаштування завдань реплікації. Продукт працював добре, і після того, як команда Qlik провела Proof of Concept, вибір Qlik Replicate став обґрунтованим рішенням. Сьогодні за допомогою Qlik Replicate Міллер реплікує близько 100 ГБ даних, включаючи деякі складні CLOB та BLOB, з бази даних OpenTWINS Oracle у SQL Server. Завдяки затримці всього на кілька секунд Miller Insurance може передавати дані у критично важливі для бізнесу системи практично в реальному часі. Крім того, тепер компанія може копіювати всю інформацію з OpenTWINS, що дає повну картину бізнесу і детальне уявлення про клієнтів, а не тільки сегменти з розрізнених джерел даних.

Everest пропонує рішення по впровадженню систем бізнес-аналітики. Звертайтесь до нас для впровадження Qlik та інших рішень бізнес-аналітики в Україні.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;