Рітейл та eCommerce

Microsoft Teams Rooms допомагає Reckitt прискорити реалізацію стратегії цифрового робочого місця

~ 3 хв

Перехід на Teams Rooms дозволив компанії замінити 600 старих пристроїв і стандартизувати застосування Teams Rooms, що у кінцевому підсумку призведе до економії коштів, яка перевершить заміну пристроїв з точки зору продуктивності користувачів, оскільки зробить процес спільної роботи швидшим і простішим

Reckitt-Image

Reckitt, компанія, що стоїть за одними з найбільш впізнаваних брендів в світі в області гігієни,  здоров’я та харчування, що користуються довірою споживчих, планувала створити офіс майбутнього одночасно з тим, коли вибухнула пандемія COVID-19. Таким чином, IТ-команда компанії побачила у пандемії прекрасну можливість прискореного переведення співробітників на цифрові робочі місця. Зараз, у міру переходу від віддаленої роботи до гібридної (після спаду пандемії), кімнати Microsoft Teams дозволяють співробітникам компанії використовувати те ж зрозуміле рішення для повернення в офіс, яке вони використовували, працюючи віддалено.

Про компанію

Reckitt Benckiser Group виробляє продукти для здоров’я, гігієни і харчування, наприклад, такі як Calgon, Dettol, Clearasil, Lysol і Enfamil, і це лише деякі з них. Продукція компанії продається у 200 країнах світу. Маючи два головних офісу, один в Англії і один в Нідерландах, веде свою діяльність у 60 країнах. Коли почалася пандемія, Reckitt вже планувала запустити віддалені робочі місця і долучити співробітників до гібридної робочої культурі. Спочатку компанія хотіла запустити кілька прототипів, а потім використовувати їх у якості моделі для всіх інших своїх офісів. Але коли вибухнув COVID-19, Reckitt скористалася можливістю просунути цю ініціативу набагато швидше, перетворивши кімнати Microsoft Teams Rooms на глобальну комунікаційну платформу.

Оскільки COVID-19 перетворив роботу з дому на норму, початковим пріоритетом ІТ-відділу було забезпечення того, щоб всі співробітники залишалися на зв’язку і були продуктивними, тому команді вдалося успішно перейти на Microsoft Teams менш ніж за два місяці. Після успішного досягнення віддаленого підключення перед командою Digital Workplace постало ще одна завдання: оновити всю інфраструктуру для спільної роботи у всьому світі, поки всі працюють з дому – без перебоїв і простоїв – і підготувати її для повернення співробітників в офіс. Початковий план полягав у тому, щоб інтегрувати Teams в існуючу інфраструктуру Cisco. Перехід на Microsoft Teams як рішення для відеоконференцзв’язку мав сенс, оскільки Reckitt вже була стандартизована для Microsoft 365.

Компанія знала, що гібридні робочі середовища являють собою стратегічні можливості для бізнесу, але вимагають нових операційних моделей. В рамках цього процесу IТ-команда тісно співпрацювала з департаментами, щоб забезпечити систематичне розгортання і навчання користувачів на всьому підприємстві. Reckitt спроектувала різні кімнати, використовуючи відповідні пристрої Microsoft Teams Rooms, в залежності від кількості людей, які доводилося вмістити: маленькі (2-6 чол.), середні (6-10 чол.) і великі (10+), а також дуже великі кімнати, які можна підлаштовувати під аудиторію за допомогою модульних стін. Щоб допомогти створити схему пристроїв, пов’язаних з варіантом використання, Рекитт звернулася до Symity Unified Communications. Одна з найцікавіших функцій Microsoft Teams Rooms – це можливість використовувати Microsoft Surface Hub для більших кімнат для спільної роботи. Surface Hub може працювати як автономний пристрій або як скоординовані збори, на яких всі пристрої в кімнаті приєднуються до одного зібрання.

Вигоди від використання Teams Rooms

Microsoft Teams Rooms надало єдиний, узгоджений досвід: відвідування зборів кімнати Teams аналогічно участі у зборах Teams на ноутбуці або настільному комп’ютері. В результаті неважливо, де знаходиться співробітник Reckitt. Щоб підтримати перехід, команда Digital Workplace підвищила обізнаність всередині компанії про нові можливості і поділилася навчальними матеріалами з усім персоналом у своєму внутрішньому центрі. Крім того, Symity допомогла створити і розповсюдити освітні відеоролики, що демонструють все: від того, як приєднуватися до зборів, до гіда про те, як в повній мірі використовувати можливості Teams Rooms.

Глобальний перехід на Teams Rooms дозволив Reckitt замінити 600 старих пристроїв і стандартизувати застосування Teams Rooms, що в кінцевому підсумку дозволить компанії заощадити велику суму грошей. Фактично, економія набагато перевершить заміну самих пристроїв з точки зору продуктивності користувачів, тому що весь процес спільної роботи набагато швидший і простіший.

Everest має в своєму арсеналі повний набір рішень, що допомагають організувати перехід компанії до дистанційної форми роботи швидко та якісно. Для впровадження рішень або консультації звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;