Рітейл та eCommerce

Microsoft iGlobe CRM – хмарне рішення, що дозволяє ефективно оптимізувати ресурси та поліпшити продажі

~ 2 хв

З його допомогою датський магазин світильників Dansk Lyskilde успішно трансформував свої послуги під нові потреби клієнтів і підвищив продуктивність усіх бізнес-процесів

Запит

Dansk Lyskilde – відомий датський магазин світильників, що забезпечує сотні підприємств Данії приладами освітлення. Компанія має величезний асортимент продукції – готової та під замовлення, і сотні клієнтів. З переходом ринку від традиційних джерел світла, таких як лампи розжарювання або галогенні лампи, до рішень світлодіодного освітлення, попит і потреби користувачів також змінилися. У минулому їх рішення щодо здійснення покупки часто визначалися обсягом і ціною. Але з розвитком світлодіодів процеси прийняття рішень стали технічно зумовленими, а це вимагало впровадження специфічних цифрових інструментів для проектних продажів із постійним аналізом даних і довгостроковими прогнозами споживчої поведінки.

Рішення та результат

Для запуску платформи оновлених послуг Dansk Lyskilde обрала Microsoft iGlobe CRM – рішення, створене для інтеграції з Microsoft 365, у поєднанні з MIPA, додатком, що також інтегрується з Microsoft Teams. За допомогою iGlobe CRM компанія може поліпшити продажі з уже існуючими та новими клієнтами, скорочуючи витрати й заощаджуючи ресурси, особливо в період кризи. Система iGlobe CRM дозволила Dansk Lyskilde стати на крок ближче до централізованого управління задачами, працювати відразу з декількома різними групами споживачів і отримувати доступ до електронної пошти, документів і управління бізнес-процесами через одну інтегровану платформу для візуалізації завдань – Microsoft 365.

MIPA було розгорнуто в якості доповнення до Microsoft Teams: рішення виконує роль помічника, повідомляючи співробітників про заплановані завдання, помічені повідомлення, терміни виконання робіт та інші невідкладні потреби з одного інтерфейсу. Додатково до основних сервісів також був запущений і інструмент Power BI – для отримання детального огляду майбутніх продажів і планів щодо необхідних закупівель.

Використання всіх рішень у комплексі дозволило Dansk Lyskilde ефективно розподілити та оптимізувати ресурси, конструктивно використовувати дані (незалежно від того, відносяться вони до клієнта або до загальної стратегії продажів) й убезпечити їх, структурувати бізнес-процеси, підвищити продуктивність кожного співробітника та компанії в цілому.

Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

;