Державний сектор

Microsoft Azure підвищує функціональність платформ онлайн-навчання GreenPoint Global

~ 3 хв

Завдяки службам Azure, такими як Blob Storage і Azure Files, а також архітектурі даних, яка масштабується, всі найважливіші вимоги до зберігання файлів, зображення і відеозаписів занять утримуються на високому рівні

Платформи онлайн-навчання відіграють життєво важливу роль не тільки у комунікації викладачів і студентів, а й у картуванні навчання у відповідній програмі з використанням ШІ та аналітики. Проте, освітній онлайн-простір стикається з проблемами продуктивності і ефективності, з ростом кількості студентів і підвищенням складності навчальної програми. Tomorrow’s Genius Campus (TG Campus), лідер у цій області, використовує переваги технологій для вирішення цих завдань.

Проблема

Підрозділ TG Campus – GreenPoint Global – є підприємством, яке базується у США, і має представництва у Індії, Південно-Східної Азії і на Близькому Сході. Будучи інтегрованою технологічної та тематичної платформою, GreenPoint Global забезпечує базове навчання і підготовку до тестування за допомогою рішень для онлайн-навчання.

З огляду на зростаюче географічне охоплення і кількість студентів, команда з 125 чоловік зіткнулася з проблемами в сфері обслуговування клієнтів і надання інформаційно-технічних послуг. У більшості випадків про проблеми з сервером не повідомлялось у режимі реального часу. Затримка вплинула на загальну роботу програми і на відносини з клієнтами, що в результаті призвело до втрат у ефективності компанії.

Інші проблеми, з якими стикаються команди по розробці і обслуговуванню, включають у себе:

  • трудомісткі, ресурсомісткі дії з розгортання та обслуговування, такі як інтеграція і контроль якості;
  • тривалий час простою, який знижує продуктивність продукту на різних континентах;
  • захист серверів, для яких потрібен постійний річний моніторинг, оновлення безпеки і підтримка антивірусних баз.

Результат застосування Microsoft Azure

Щоб запропонувати студентам безпроблемний досвід навчання, компанія вирушила у дорогу цифрового перетворення і вирішила перейти на Microsoft Azure. GreenPoint Global переосмислила платформи LMS і Test Prep, використовуючи такі служби Azure PaaS, як Web Apps, App Service, Azure DNS і Azure SQL Database. Зараз компанія також застосовує служби Azure IaaS, такі як Virtual Machines, Container Instances, і сховище для розміщення Whiteboard – програмного забезпечення для аудіо- та відеоконференцій, розміщеного на серверах Linux і Windows, – яке лежить в основі ціннісного пропозиції компанії.

Цілодобова доступність контенту і навчальних відео була обов’язковою вимогою до платформи онлайн-навчання. Все наймасштабніші вимоги до зберігання файлів, зображення і відеозаписів занять у даний час ефективно виконуються завдяки службам Azure, такими як Blob Storage і Azure Files. Крім того, використовувана архітектура безмежно масштабується. Компанія повністю перейшла з локальної інфраструктури на хмарну, а рішення цілодобово працює і доступне. Крім того, Azure DevOps допоміг компанії управляти процесом розробки гнучких спринтів і проводити тестування продуктивності, навантаження і автоматизації. У той час як інформаційні панелі проекту в Azure DevOps допомагали управляти командами, дошки Kanban підтримували спринт-операції.

Переваги служб Microsoft Azure PaaS і IaaS:

  • підвищення продуктивності додатків. Цифрове перетворення спростило моніторинг продуктивності серверів у режимі реального часу. Продуктивність баз даних підвищилася без будь-якого впливу на додатки і без зупинки виробничих потужностей;
  • підвищення рівня безпеки. З точки зору безпеки прості у використанні панелі керування забезпечують більш жорсткий контроль критично важливих даних;
  • гнучка розробка і тестування. Завдяки Azure час розгортання середовища скоротився на 40%, а проміжний слот Azure допоміг компанії досягти нульового часу простою;
  • поліпшення кінцевого результату навчання студентів.

Microsoft – світовий лідер в області інформаційних технологій, що поставляє широкий діапазон пристроїв і сервісів, програмного забезпечення та ІТ-послуг. Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

Коментар спеціаліста
Олексій Нестеренко
менеджер по роботі із корпоративними клієнтами

Перехід в «хмару» - дуже актуальна тема на сьогоднішній день. І це не данина моді, а життєво необхідний крок. Для комерційних компаній України, і особливо для навчальних закладів, такі рішення дозволяють звільнити значні людські та фінансові ресурси на розширення, підтримку, супровід, сумісність, доступність, безпеку та зосередиться на обслуговуванні клієнтів, надаючи їм значно якісніший сервіс без прив'язки до території і часу! Також хотів би звернути увагу представників навчальних закладів, що у компанії Microsoft існує спеціальна пільгова програма для академічного сектору, де рішення компанії пропонуються за спеціальною ціною, або взагалі на без оплатній основі, при цьому компанія і її партнери надають всебічну допомогу для впровадження цих рішень.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Олексій Нестеренко
менеджер по роботі із корпоративними клієнтами

    ;