Банки

Mews Partners покращує кіберзахист і спрощує адміністрування, використовуючи GravityZone Elite від Bitdefender

~ 3 хв

За допомогою GravityZone компанія захищає Everwin ERP, програмне забезпечення для управління фінансами Sage, платне рішення Sage, Microsoft Office 365, служби Microsoft Active Directory, а також служби загального доступу до даних і принтерів Microsoft

Mews-Partners

Mews Partners – незалежна консалтингова компанія, річний обсяг продажів якої становить 35 мільйонів євро. Компанія надає консалтингові послуги з операційної стратегії клієнтам з різних галузей, включаючи роздрібну торгівлю, сферу послуг і фінанси. Mews Partners має офіси у Парижі, Тулузі, Мюнхені, Гамбурзі, Монреалі та Сіднеї.

Проблема

Інформація майже завжди важливіше, ніж обладнання, на якому вона міститься. На думку Mews Partners, одним з основних ризиків втрати даних є втрата особистих інформаційних носіїв, наприклад, втрата ноутбука у аеропорту. Щоб захистити дані своїх співробітників під час подібних позаштатних ситуацій, компанія Mews Partners шукала ефективний і надійний спосіб управління ключами шифрування. Крім того, зі збільшенням складності кіберзагроз та триваючим зростанням чисельності співробітників у всіх офісах, компанії був потрібен більш високий рівень захисту.

Оскільки компанія була клієнтом Bitdefender, Mews Partners прийняла рішення, що перехід на GravityZone Elite з функцією Full-Disk Encryption буде гарним способом вирішити обидві проблеми. На думку фахівців IT-служби компанії, оновлення до GravityZone Elite було відмінним вибором, який дозволив поліпшити захист кінцевих точок, зберігши при цьому простоту адміністрування. Придбання Full-Disk Encryption також дозволило підвищити надійність і ефективність управління шифруванням портативних комп’ютерів за рахунок автоматизації.

Рішення

Mews Partners покладається на захист від шкідливих програм Bitdefender GravityZone Elite, брандмауер і контроль вмісту для 220 настільних комп’ютерів Microsoft Windows, віртуальних серверів VMware ESXi і віртуальних машин VMware vSphere. Компанія використовує функцію Sandbox Analyzer GravityZone Elite, інтегровану у кінцеву точку – ізольоване програмне середовище, яка сканує підозрілі файли, виконує корисні навантаження і повідомляє адміністраторам про шкідливі дії. Mews Partners також використовує GravityZone Full-Disk Encryption для автоматичного адміністрування ключів шифрування BitLocker.

За допомогою GravityZone компанія захищає, серед іншого, Everwin ERP, програмне забезпечення для управління фінансами Sage, платне рішення Sage, Microsoft Office 365, служби Microsoft Active Directory, а також служби загального доступу до даних і принтерів Microsoft.

Результати застосування

З тих пір, як Mews Partners почали використовувати Bitdefender, компанія не піддавалася порушенням безпеки. Простота використання GravityZone дозволяє уникнути використання зовнішніх сервісів для установки, налаштування і управління рішенням безпеки (що обходиться в суму від 1,5 до 3 тис. доларів на рік). У нашому IT-відділі всього два співробітника здійснюють підтримку 160 працівників, що працюють у Європі і Північній Америці. GravityZone дозволяє вивільнити час, який можна присвятити іншим проектам, що сприяють розвитку бізнесу. Фахівці витрачають у середньому вісім годин на тиждень на забезпечення безпеки. Легкість рішення Bitdefender зводить до мінімуму використання обчислювальних ресурсів, що дозволяє уникнути уповільнення роботи робочих станцій і серверів.

Суцільнодискове шифрування Bitdefender GravityZone також підвищує рівень безпеки. Якщо ноутбук втрачений або вкрадений, шифрування запобігає доступ до вмісту жорсткого диска. Крім того, IT-фахівці використовують цей ключ шифрування для відновлення даних портативного комп’ютера на новому пристрої. Шифрування BitLocker виконується з консолі GravityZone. А зі зростанням обсягу віддаленої роботи, пов’язаного з пандемією COVID-19, з’явилася можливість дистанційно керувати блокуванням і розблокуванням зашифрованих пристроїв. GravityZone – це основний рівень захисту і безпеки конфіденційних даних та інтелектуальної власності клієнтів, яка зберігається на робочих станціях.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;