Охорона здоров'я

Metro Pavía Health System реалізує послуги телемедицини за допомогою Microsoft Teams

~ 3 хв

Використовуючи технології Microsoft, мережа лікарень створила власну внутрішню платформу цифрової охорони здоров’я, яка знизила навантаження на лікарів і молодший медперсонал під час пандемії Covid-19

telemedicine-Microsoft

Metro Pavía Health System – це мережа лікарень у Пуерто-Ріко і на Карибах. Заклад було створено у 1998 році, основна місія компанії – надання послуг у сфері медицини. Використовуючи технології Microsoft, мережа Metro Pavía Health System розробила платформу цифрової охорони здоров’я, яка модернізувала даний сектор медицини під час пандемії Covid-19. До мережі входить 12 дочірніх лікарень, загальна чисельність персоналу становить 5 тисяч осіб.

Зниження ризиків і економія

З початку 2020 року світ відчув вплив пандемії Covid-19, яка вплинула на свободу пересування людей. Беручи до уваги нові правила, встановлені міжнародними організаціями, Metro Pavía організувала роботу так, щоб забезпечити медичними послугами населення і одночасно мінімізувати ризик для обслуговуючого персоналу.

Компанія усвідомила необхідність зменшення фізичного контакту з пацієнтами, незалежно від наявності або відсутності у них коронавірусу, скоротивши використання медичних витратних матеріалів (таких, як маски, рукавички і т.д.). У середині березня 2020 медичний центр організував віддалений простір для консультування пацієнтів.

Всього за півтора тижні Metro Pavía організувала своє перше лікарняне робоче середовище, включаючи медичні бригади, адміністративний персонал і пацієнтів, разом з Microsoft Teams. У наступні тижні система телемедицини була впроваджена у кожній з 12 лікарень компанії. Microsoft Teams стала комплексним рішенням, яке допомогло впоратися з проблемою соціальної дистанції. З його допомогою не тільки мінімізується ризик зараження, але і рятуються життя.

Microsoft Teams допомогла Metro Pavía Health System проводити віддалені візити бригади медиків і медсестер. Установа впровадила пристрої, обладнані аудіо, відео і мікрофонними системами у кожній кімнаті обслуговування, віртуально поєднуючи пацієнтів з лікарями і їхніми родинами. Microsoft Teams створила мережу охорони здоров’я та скринінгу, яка залишається підключеною у режимі реального часу, і передає діагностичну і лікувальну інформацію. Це допомогло знизити навантаження на лікарню і персонал.

Обслуговування та оцінка пацієнтів з використанням Microsoft Teams

Цифровий процес діагностики і лікування починається з надходження до лікарні. Нових пацієнтів направляють в палату, оснащену пристроями Microsoft Teams. Бригада медсестер, присутня у палаті, виконує рутинні процедури, такі як видача ліків, а потім відправляє інформацію про пацієнта медичній бригаді за допомогою цифрових засобів (у режимі реального часу за допомогою електронного пристрою). Потім у кімнаті чергового медичного працівника, також оснащеною технікою, експерти отримують медичний профіль пацієнта і через Microsoft Teams ставлять діагноз. Лікарня може підтримувати контроль і відслідковувати кожного пацієнта віртуально.

Пункт невідкладної допомоги підтримує зв’язок і постійну взаємодію з іншими відділеннями лікарні, забезпечує негайну підтримку і спеціалізовану допомогу у разі виникнення надзвичайної ситуації. Також у Metro Pavía Health System є інформаційна кімната, у якій дані, що генеруються, стають доступними для членів сім’ї на їх інтелектуальних пристроях. У цій же віртуальній кімнаті пацієнт може спілкуватися з родичами.

Використання Microsoft Teams зробило революцію у догляді за пацієнтами в інших відділеннях. Всі пацієнти психіатричного відділення були переведені на телемедицину, вони отримують лікування та спостереження на дому. Крім того, компанія впровадила процеси оцінки ефективності ліків за допомогою Microsoft Teams.

Microsoft – світовий лідер в області інформаційних технологій, що поставляє широкий діапазон пристроїв і сервісів, програмного забезпечення та ІТ-послуг. Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;