Охорона здоров'я

Medical Innovation & Technology розвивають телемедицину у Перу за допомогою Azure

~ 3 хв

В даний час рішення використовується у шести регіонах країни і допомагає рятувати життя, приносить знання медичних фахівців у важкодоступні регіони, роблячи позитивний соціальний вплив і виявляючи патологіх у хворих різної статі і віку

Telemedicin-In-Peru

У сільських районах Перу відсутня достатня кількість лікарів-діагностів для обслуговування населення. Зіткнувшись з цією ситуацією, перуанська компанія Medical Innovation & Technology розробила рішення, яке рятує життя і змінює процес отримання зображень та результатів УЗД під час ультразвукових і телемедичних досліджень.

Про компанію

Medical Innovation & Technology – перуанська компанія, що займається розробкою технологічних рішень для електронної охорони здоров’я, заснована у 2013 році. Вона була створена з метою поліпшення доступу пацієнтів до медичних послуг і модернізації управління медичними центрами за допомогою технологій у телемедицині. Одним з найбільш успішних рішень Medical Innovation & Technology є служба теле-ультразвуку, яка використовує інструменти Microsoft Azure і допомагає сотням людей, що живуть у віддалених районах, де доступ до УЗД обмежений.

Проблеми охорони здоров’я у Перу

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у Перу на кожні 10 тисяч жителів припадає близько 12 лікарів (для порівняння – у США цей показник становить 26 лікарів на ту ж кількість жителів). До цього дефіциту медичних фахівців додається їх слабкий географічний розподіл; оскільки у Лімі (столиця Перу) практикує 51% лікарів-фахівців. Крім того, відсутність інструментів для діагностики у сільській місцевості обмежує рівень медичного обслуговування в цих місцях.

Беручи до уваги цю проблему, у Medical Innovation & Technology виникла ідея розгорнути недороге рішення з низьким споживанням смуги пропускання, яке могло б управлятися медичними працівниками, які працюють у сільських громадах Перу, де присутній високий показник смертності при наданні медичної допомоги.

Розвиток телемедицини за допомогою Azure

Зіткнувшись з проблемою, Medical Innovation & Technology почала дивитися на ситуацію інакше і прийшла до методології, яка модернізує отримання ультразвукових зображень. За допомогою вітчизняних і зарубіжних досвідчених лікарів компанія розробила об’ємні протоколи на основі зовнішніх анатомічних маркерів, які дозволяють освоїти їх за допомогою короткого навчання. Вони генерують дані, які зашифровуються і відправляються з використанням дуже низької пропускної здатності у хмару Azure до лікаря, який може знаходитися в будь-якій точці країни або світу. Як тільки проблема з обладнанням була визначена, у якості другого кроку компанія перейшла до оцінки хмари, і Azure було обране як найбільш підходяще рішення.

Технології для порятунку життів

В даний час рішення використовується у шести регіонах країни і допомагає рятувати життя, приносить знання медичних фахівців у важкодоступні регіони, роблячи позитивний соціальний вплив і виявлення патологій у хворих різної статі і віку. У більшості рішень використовуються інструменти Microsoft Azure і Windows 10, крім того, дотримуються стандарти і протоколи сектора охорони здоров’я, такі як CIE10, DICOM, HL7 та інші.

Everest допомагає компаніям організувати правильне використання хмарних сервісів, орієнтує у виборі та підбирає оптимальне рішення для кожного клієнта. Звертайтесь до наших спеціалістів для консультації та впровадження рішення.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;