Державний сектор

Marysville Schools впроваджує Tableau як інструмент персоналізації навчання і зниження залежності від держінвестицій

~ 2 хв

Використовуючи Tableau Online, округ Мерісвілл створив інформаційні панелі, які відображають критично важливі дані учнів – в тому числі дані про тестування рівня знань, результати формує оцінки та компетентності у різних дисциплінах

Marysville-School

Шкільний округ Marysville (Marysville School, США, штат Огайо) є установою, основною метою якої є досягнення максимальних навчальних показників у учнів загальноосвітніх шкіл, особливо у тих, хто має ризик недостатньої успішності або вже відноситься до неуспішних.

Використовуючи Tableau Online, округ створив інформаційні панелі, які відображають критично важливі дані учнів – в тому числі дані про тестування рівня знань, результати підсумкової оцінки та компетентності у різних дисциплінах. Вся інформація представлена ​​у консолідованому, легко фільтрованому форматі.

Викладачі та адміністратори взаємодіють з інструментальними панелями Tableau, і відразу можуть побачити академічні та поведінкові характеристики кожного учня. Робота у полі аналітичної платформи допомагає їм відслідковувати ключові показники ефективності і вести цільові, інтервенційні дискусії з кожним учнем.

Інформаційні панелі разом з персоналізованими профілями навчання на основі таблиць, які містять впорядковані дані про інтереси, навички і переваги кожного учня, змінили спосіб, яким школи Marysville досягають оптимальної освітньої рівності учнів. Цілісний підхід до відповідних даних розповідає історію про кожного учня, яку вчителі та інші співробітники можуть негайно використовувати для планування і оцінки стратегії подальшого навчання.

На додаток до розширення прав і можливостей викладачів і підвищення морального настрою учнів, нові робочі процеси, засновані на інструментальних панелях, також економлять час і гроші шкільного округу. Шляхом більш точної ідентифікації схильних до ризику неуспішності учнів, адміністратори змогли ефективно розподілити ресурси і задовольнити освітні потреби учнів за допомогою більш персоналізованого, точного багаторівневого підходу.

Завдяки цим зусиллям округ різко скоротив залежність від державних і федеральних фондів. Витрати на одного учня скоротилися більш ніж на 50% з приблизно 10 тисяч доларів до 4, 4 тисяч доларів на одного учня, а прогнозована економія за рахунок скорочення потреб в спеціальному освіті становить від 6 до 18 мільйонів доларів (на найближчі 25 років).

У школах Мерісвілю за 4 роки було зафіксоване відчутне зростання успішності, а саме: підвищення прохідних балів з 71% до 81%. Округ став одним з небагатьох в Огайо, який два роки поспіль забирав премію В у загальнонаціональному табелі успішності К-3. Значною мірою цим успіхом Marysville School зобов’язаний саме Tableau.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;