Рітейл та eCommerce

L’Oréal оптимізує роботу офісів і виробництва за допомогою прогресивних інструментів HoloLens 2 і Dynamics 365 Remote Assist

~ 2 хв

Рішення допомагають усім відділам, представництвам і заводам компанії безперешкодно взаємодіяти онлайн із максимальним візуальним залученням у поточні процеси

L'Oréal is revolutionizing its working methods with HoloLens 2 and Dynamics 365 Remote Assist
Фото: customers.microsoft.com

Запит

L’Oréal Group має такі ж великі цифрові цілі, як і продажі. Компанія має у своєму розпорядженні інноваційне промислове обладнання для виробництва продукції, але з ростом споживання у певний момент зіткнулася з поширеною проблемою – недоліками техобслуговування, зайвими фінансовими витратами, нестачею часу на виробничу й офісну рутину, а також дисбалансом у процесі проведення традиційних бізнес-операцій (аудит, ІТ-підтримка, обробка даних). Компанія потребувала прогресивного рішення для оптимізації ряду робочих опцій, можливості їх здійснення в режимі реального часу, а також для безпечної роботи з внутрішніми та зовнішніми даними.

Рішення і результат

Для модернізації своїх методів роботи L’Oréal Group запровадила Dynamics 365 Remote Assist і HoloLens 2. Технологія Microsoft HoloLens 2, інтегрована з Dynamics 365 Remote Assist, дозволяє співробітникам взаємодіяти у віртуал-середовищі, спостерігаючи за виконанням роботи один одного незалежно від свого місцезнаходження. Це виводить на абсолютно новий рівень ефективності та безпеки не лише бізнес-процеси, а й технічний супровід виробництва, заощаджуючи при цьому час і витрати всієї компанії й кожному її підрозділу.

В результаті впровадження рішень L’Oréal підвищує власну продуктивність на всіх рівнях за рахунок оптимізації ключових бізнес-завдань і можливості різних відділів, представництв і заводів безперешкодно працювати онлайн із максимальним візуальним залученням у поточні процеси.

Microsoft – світовий лідер в області інформаційних технологій, що поставляє широкий діапазон пристроїв і сервісів, програмного забезпечення та ІТ-послуг. Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;