Транспорт та логістика

Логістична компанія Yusen Logistics застосовує Alteryx для складання аналітичних звітів

~ 3 хв

Платформа стала професійним інструментом для процесу ETL. На підставі отриманих даних бізнес-аналітики компанії змогли отримувати необхідну інформацію, проводити бізнес-орієнтований аналіз і формувати звіти для фінансового відділу

Компанія

Yusen Logistics – постачальник контрактних логістичних та міжнародних експедиторських послуг з офісами в Європі, США, Японії, Східній Азії. Чисельність співробітників Yusen Logistics складає 24 тисячі осіб, компанія працює на 45 ринках.

Проблема

Аналітики компанії перебували в пошуках інструменту для здійснення ETL (Extract, Transform, Load – «витяг», «перетворення», «завантаження»), який дозволив би бізнес-користувачам, які не мають досвіду роботи в IT, легко оперувати даними, глибше розуміти аналітичну інформацію та при необхідності складати звіти.

Рішення

Платформа Alteryx стала професійним інструментом для процесу ETL. На підставі отриманих даних бізнес-аналітики компанії змогли отримувати необхідну інформацію, проводити бізнес-орієнтований аналіз і формувати звіти для фінансового відділу. Yusen Logistics щодня отримує гігантські масиви інформації, а платформа Alteryx дає можливість якісного перетворення даних.

Чим більше даних надходить з різних джерел, тим складніше з ними впоратися співробітникам без глибоких знань математики та програмування. У випадку з Yusen Logistics проблема підготовки даних була складною через три нюанси:

  • спілкування між бізнес-користувачами і розробником займало багато часу (дані витягувалися IT-фахівцями з системи з використанням SQL, потім перетворювалися на інструменти BI за певним сценарієм. Процес досить трудомісткий і не проходить без правок);
  • потоки ETL-процесів складні для обробки, крім того, потрібен був інструмент, який експортував дані з одного формату в інший, щоб користувачі могли їх використовувати зручним способом;
  • різні типи даних (операційні, бухгалтерські дані, з CRM і т. д.) зберігаються тільки у BI, не можуть бути об’єднані з-за такого обмеження BI як API.

Результати

Застосування платформи Alteryx спростило всі етапи ETL:

  1. Витяг даних.
  2. Зіставлення файлів.
  3. Змішування даних.
  4. Підготовка звіту.

На виконання робочих завдань було потрібно менше часу, ніж до застосування Alteryx. І хоча зовнішній вигляд звіту був більш лаконічним, ніж той, що надавав інструмент BI, він відчутно економив час аналітиків на створення ключових звітів для керівництва. Всі бізнес-користувачі платформи могли вивчати проекти інших користувачів, ефективніше використовувати дані. Alteryx підвищила рівень задоволеності клієнтів компанії, а також керівництва і співробітників.

Перше застосування почалося з простого workflow, під час якого об’єднали два джерела даних в один з декількома ETL. Для отримання необхідного результату під час одного workflow вистачало 10 вихідних складових. Завдяки Alteryx всі користувачі активно працюють з даними, на практиці відзначаючи ефективність платформи (це виражається у швидкості пошуку потрібної інформації і оптимізації процесу роботи в цілому). Крім іншого, Alteryx знаходить помилки у процесах і видає попередження. Користувачам не потрібно кілька разів запускати один і той самий робочий процес, щоб з’ясувати, де існує помилка.

Компанія Everest – офіційний партнер Alteryx в Україні. Більш детальну інформацію по платформі Alteryx і вартість впровадження рішень дізнавайтеся у наших менеджерів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;